Skúsenosti s gelovými nechtami od Vietnamcov

miska_mysicka
15. júl 2021

Ahoj odporucte prosim kde robia celkom dobre gelove nechty ALE! aj k veceru aj cez vikend. Zn. dve male deti a muz dlho v praci. Napadli mi vietnamci, co na nich vravite? Viem nie je to to naj, ale vsetky kocky robia max do stvrtej. Dakujeeeem

petus998
15. júl 2021

@miska_mysicka aoj v mirage a v tesco na kosickej spokojnost velka

miska_mysicka
autor
15. júl 2021

@petus998 to asi nebude v KE 🙂

nelca0510
15. júl 2021

@miska_mysicka nepisala si mestom. Od cinancov si nedavaj robit,poznam kopec strasidelnych historiek

miska_mysicka
autor
15. júl 2021

@nelca0510 neviem ako to ukazuje ale ja som to pridala na stranku kosice 😊

luccija
15. júl 2021

@miska_mysicka ja chodím na gellak iba na jedno miesto a spokojná som nikdy žiadny problem

petus998
15. júl 2021

@miska_mysicka prepac nevsimla som si ze ke 🤣🤣🤣

daniella08
15. júl 2021

@miska_mysicka väčšinou robia pekné a pevné nechty a väčšinou aj roznášajú plesne. Plesnivý necht sa lieči ťažko a dlho. Nie jeden prípad som takto videla naživo takže je to lotéria.
O ich materiáloch a dezinfekcii vážne pochybujem takže radšej by som povedala manželovi aby si zobral deň voľna a navštívila by som normálnu nechtárku 🙂

martina1201
15. júl 2021

@miska_mysicka neskúšala si obvolat nechtarky u vás či by po dohode neprišli aj cez víkend prípadne na večer?

katka2602
15. júl 2021

@miska_mysicka ja mám babu, ktorá robí aj o 19 keď treba. Salón má na ružinskej oproti magistrátu.

miska_mysicka
autor
15. júl 2021

@katka2602 mozem poprosit kontakt do spravy ? 🙂

levq
16. júl 2021

@miska_mysicka ahoj, ja som dnes s dcérou bola u "Vivien Nails", spokojnosť 🙂, krásne nechtiky, cena super a vôbec mi to nepripadalo tak, že majú nehygienický prístup...Cez víkend tuším nerobia ale cez pracovné dni sú tam do 19.00 🙂

lenkamatkova
16. júl 2021

Ja chodím do Galérie, ale problém som zatiaľ nemala, žiadne plesne ani nič také. Tiež robia od vidím do nevidím, asi tam striedajú

48domka
16. júl 2021

@miska_mysicka tesco , trolejbusova 🙂 ja som.spokojna bez objednania kedykolvek ;)

predavamknihy
16. júl 2021

Chodím pravidelne už veeeľmi dlho (síce nie v KE), ale ani raz sa mi nestalo, že by som bola nespokojná s výsledkom, prípadne nejaká pleseň alebo čo sa tu spomína. Možno mám len šťastie na salón, ale naozaj nemôžem povedať jedno zlé slovo.

katusiatenko
5. sep 2022

Neviete niekto koľko stoja gelové nechty u vietnamcov v Hypertescu v Žiline?Ako sa tam objednáva?Spokojnosť?🙂

marikaneni
10. aug 2023

@katka2602 ma nejakú stránku na nete?ma nejaký cenník?viac info poprosím do ss,diky