Rhinoplastika v Košiciach

bernimpov
11. aug 2023

Zdravím, chcela by som podstupiť rhinoplastiku v KE no nemam šajnu na akeho doktora sa obratiť. Počula som že Švehlik je dobrý no ťažko najsť viacero recenzii keďže väčšina je len ohľadom plastiky prs. Ak mate nejake odporučania/skusenosti aj s inymi tak prosim napište, ďakujem.

darinaslay
11. aug 2023

nie nie v kosiciach.. praha

bernimpov
autor
11. aug 2023

@darinaslay tam sa mi cestovať určite nechce… a už som mala taku skusenosť že som cestovala za operaciou niekde daleko lebo som si myslela že to bude lepšie a nedopadlo to dobre 🙂….

lubka73
11. aug 2023
darinaslay
12. aug 2023

@bernimpov hovorim z vlastnej skusenosti..

bernimpov
autor
12. aug 2023

@darinaslay chápem, no fakt sa mi tak daleko cestovať nechce a nemam na to ani čas… a začula som že v Ružomberku je jeden veľmi dobry odbornik ktory chodi operovať aj do Emiratov…

regsy
15. aug 2023

@bernimpov BB, BA alebo ďalej... Bohužiaľ tak to nejako vychádza, že čím ďalej, tým lepšie...

laurinka_a
15. aug 2023

@bernimpov Svehlik už nosy nerobí. Odporucam Krivosudskeho v BA, je najlepsi

bernimpov
autor
15. aug 2023

@regsy ano uz som si celkom aj urobila prieskum 🙂 v Madarsku som pocula ze je jedna velmi dobra odbornicka a robi prirodzene nosy

bernimpov
autor
15. aug 2023

@laurinka_a mne sa osobne krivosudskeho praca nepaci. Vsetky tie nosy su akoby na jedno kopyto…

pipinulkaa
17. aug 2023

@bernimpov ahoj, akurat pozeram toho dr. Svehlika aj ja, naozaj uz nosy nerobi? Mne sa pozdava este aj dr. Sicak v Rk.