Preplach slzných kanálikov - Prešov verzus Košice

Zdravím. Máte niekto skúsenosť s preplachom slzných kanálikov? My sa rozhodujeme medzi Prešovom a Košicami. Máte nejaké recenzie , ako ste boli spokojní a ako to prebiehalo ? Hlavne ak niekto s väčšími detičkami bol , my už mame 16 mesiacov čiže budú musieť ju aj uspať.

taktotedanie
5. aug 2024

@liptakovaviktoria jednoznacne kosice !

liptakovaviktoria
autor
5. aug 2024

@taktotedanie a kde v Košiciach to robia ?

taktotedanie
5. aug 2024

@liptakovaviktoria isla by som dr fejkova stara nemocnica detska ocna dr

liptakovaviktoria
autor
5. aug 2024

@taktotedanie to je nemocnica l. Pasteura ?

taktotedanie
5. aug 2024

@liptakovaviktoria ano rastislavova ulica ocne oddelenie dr fejkova

mirkab1804
5. aug 2024

Ja som bola s dcerami u Mudr. Orlovskej, detskej oftalmologicky na Poliklinike pri Novej nemocnici. Dcerky ale vtedy mali okolo 7 a 8 mesiacov, prepichovala im to na dvakrat a len s lokalnym umrtvenim. Vo vasom pripade, kedze mate starsie dietatko, to asi budu musiet operovat. Skuste sa jej ozvat alebo rovno tam ist, niekedy je tazke sa tam dovolat. Inak odporucam vsetkymi desiatimi. Drzim palce

taktotedanie
5. aug 2024

@mirkab1804 tam je problem sa dostat preto som ani dr orlovsku ( je skvela) ani neradila

mirkab1804
5. aug 2024

@taktotedanie ano, dovolat sa tam je zazrak, ja som prvykrat isla naslepo, okolo obeda, nikoho tam akurat nemala, hned nas aj vzala nakoniec, kedze to bol akutny problem a dalsie razy nas uz objednala. Raz som potrebovala objednat najstarsiu a tiez som sa nemohla dovolat, tak sme tam sli osobne a objednala nas v pohode. Sestricka vravela, ze treba volat bud hned zrana alebo potom az za obedom.
Ja by som tam isla na autorkinom mieste osobne aj s dietatkom sa ukazat, urcite ich neposlu prec.