Poznáte štátnu škôlku, ktorá vezme aj 2,5 ročné dieťa?

Zdravím, neviete o škôlke, najlepšie v Starom meste alebo Furča, kde by vzali aj 2,5 ročné dieťa? Od septembra. Budem veľmi vďačná. 😊

jajanka2211
4. apr 2021

@patriciaja27032019 Treba si dat prihlasku a uvidis. Ale teda napriklad MS Ovrucska ma triedu pre deti do 3 rokov. Dcerka tam chodila, ked nemala ani 2,5 roka.

martinkatinka
4. apr 2021

Ved obvolaj skolky a zisti si, ze kde maju take triedy.

felicita027
4. apr 2021

Moj chodi presne od 3r (zle mu vychadzaju roky takze zacal chodit do triedy pre deti 2-3r) na MS Zupkovu a nemozem na nu povedat nic zle 🙂

patriciaja27032019
autor
4. apr 2021

@martinkatinka už som niektoré aj obvolala, pani riaditeľky boli veľmi neurčité vo vyjadreniach, keďže teraz musia brať predškolákov.

molkapolka
4. apr 2021

Nas tak chodi na MS Smetanova na juhu, ma spoluziakov, ktori mali 3r az teraz februar, marec napr. Ale co som sa rozpravala s riaditelkou, tak je hotova zo zapisu, kedze jej vacsina triedy, krora maka ist do 1r ostava, lebo rodicia dali detom odklad, plus musi zobrat predskolakov. Cize najmensiu triedu 2-3r brat ani nebude.

patriciaja27032019
autor
4. apr 2021

@molkapolka No, presne to je teraz asi problém vo väčšine škôlok. Dúfam, že sa nám podarí ju niekde umiestniť, keďže sama som učiteľka a chcem nastúpiť od nového školského roka. 😊

molkapolka
5. apr 2021

@patriciaja27032019 drzim palce 😊 nasmu kolektiv velmi pomohol a teraz mu hrozne chyba, kedze od 18.12 je doma. Verim, ze toto je posledny skolsky rok s pandemiou. Deti velmi touto izolaciou trpia.

zemko99
5. apr 2021

Krstny syn chodí na Miskovecku na Železníkoch, v januári mal 3 roky a chodi od septembra

reni1512
5. apr 2021

Bude to velmi tazke, pretoze od tohto roka musia brat prednostne riaditelky na zaskolenie predskolakov, cize velmi utrpime presne tie ktore mame 3r deti... kazdopadne treba podat prihlasku na viac skolok a povedat pri zapise, ktoru chceme prednostne ak by vedeli vzat dieta