Pôrod cisárskym v novej nemocnici v Košiciach

lllenkalll
10. mar 2021

Mamičky rodili ste niektorá v poslednej dobe cisarskym v novej nemocnici v Košiciach?ako to prebieha?navstevy,samotna sekcia,cievkovanie,klystir.
Ďakujem

livka283
21. mar 2021

@lllenkalll rodila som v januári druhá sekcia, stihol sa aj klystír, sestrička bola perfektná, ako všetky, všetko ti vysvetlia, potom ideš do sprchy a čaká sa na anesteziológa, pripravia ťa, nacievkuju, oblečú do erarneho s čiapkou aby si nešla holá na stôl a šup na sálu, všetko mi rozprávali čo sa deje , upozornili, že bábo je už skoro von aby som ho videla, stále sa ma pýtali či mi je dobre, ako sa cítim, ocko čakal vedľa s respiratorom ffp2

lllenkalll
autor
21. mar 2021

@livka283 a cievkovali ta pred epi alebo az po? Cize otec nemoze byt priamo pri tebe

oblecenie99
21. mar 2021

@lllenkalll V novej v KE nemohol byť otec pri sekcii ani predtým, rodila som cca dva mesiace predtým ako buchla" korona..

lllenkalll
autor
21. mar 2021

@oblecenie99 a kefy ta cievkovali pred epi?

oblecenie99
21. mar 2021

@lllenkalll pred epi, ale ja som mala akútnu sekciu. Ale tipujem ze to je asi jedno, cievkuju rovnako. Napokon som skončila v celkovej anesteze, lebo epi nezabralo (nevylučujem že som im diktovala nesprávnu hmotnosť 😁)

lllenkalll
autor
21. mar 2021

@oblecenie99 epi a cievkovanie bolelo?

oblecenie99
21. mar 2021

@lllenkalll Bolo to nepríjemné ale poviem na rovinu, že mne to vtedy bolo jedno, lebo som sa bála o malého.. Horšie to bolo po prebudení, v živote ma tak nič nebolelo, ale ja som na to nebola nejak dopredu pripravená.. Na druhej strane som už po týždni bola v pohode mobilná, na maratón to samozrejme nebolo, ale fyzicky som bola naozaj rýchlo OK. Jazva tiež úplne v pohode.

didi2102
21. mar 2021

@lllenkalll k epiduralke resp.spinalu,mám 2 za sebou,ihla má ani raz nebolela, cievkovanie sekunda nepríjemná ale nič katastrofálne a už ok

livka283
22. mar 2021

@lllenkalll cievkuju samozrejme pred zákrokom je to v pohode....je to normálna operácia, na sál určite otec nesmie...po sekcii je najhoršie vstávanie po 12 hod. ale dá sa to , ja som vstala asi na piaty pokus