Poraďte obľúbené fitko v Košiciach

31. júl 2024

Čaute baby, rada by som začala chodiť do fitka, avšak ešte som tam nikdy nebola, nemam najmenšiu predstavu ako to funguje… viete mi poradiť vaše obľúbené? Koľko ma vyjde vstup na mesiac?? Okrem toho sa bojím, že sa budem hanbiť cvičiť pred ľudmi 😁😆, dosiaľ som vždy cvičila doma sama… dá sa na to zvyknúť??

lady18
1. aug 2024

Ahoj. Chodím síce na skupinové cvičenia,ale ver že hanbiť sa nemusíš nikde. Tiež som riešila kedysi že budú na mňa pozerať že to neviem a podobne ale hneď po prvom cvičení ma to prešlo 😀
Fitko ti poradia určite iné baby. Ja chodím do neonky na skupinové cvičenia 🙂

jeennyv
2. aug 2024

Neonka je dobra na skupinove cvicenia a mozes si vybrat aj druhy cviceni…inak mne sa osvedcilo..co najblizsie k bydlisku..Alebo su aj zenske fitka, kde su iba baby..ale teraz nemam aktualny prehlad vobec

jeanettka
5. aug 2024

Ahoj,ja chodievam do neonky, buď v optime alebo Cassovia,vôbec beriem či sa niekto na mňa pozerá, hudba je tak dynamická energická a pokyny trénerky či trénera ťa natoľko záujmu,ani si nevšimne a hodina rýchlo prejde. Skús si kliknúť na môj odkaz a popozerať v rozvrhu ,vybrať druh cvičenia. Dostaneš jeden tréning zadarmo, tréner ti vysvetľuje počas celého tréning cvik ako ho má cvik a neposkodit si, tak pekný zážitok želámhttps://neonka.sk/sk/O/profile/refferer/2009

biba_18
10. aug 2024

kde bývaš, na akom sídlisku?

jeanettka
11. aug 2024

@biba_18 ahoj bývam na kliniku 8,mám blízko do optimi na pešo

biba_18
11. aug 2024

tak potom do fitka do optimy… chodí tam kolegyňa, jej vyhovuje… v optime je aj neonka, neviem či chceš posilku alebo skupinové cvičenie…