Pohotovosť v Košiciach

cameellia
14. apr 2023

Neviete mi poradiť kam na pohotovosť v Košiciach, prípadne či je aj v Šaci? Týždeň mám seknutý krk a nezlepšuje sa to, nepomáha ani flector ani nahrievanie, tŕpne mi ruka. Všeobecná ma poslala k neurologičke pretože momentálne čakám na MRI kvôli podozreniu na SM (mam zápal očného nervu), či to nesúvisí, ale nevie ma zobrať celý budúci týždeň

bessie12
14. apr 2023

@cameellia na pohotovosť som vždy isla do novej nemocnice, ale určite majú aj v Šaci.

elenatomasova
14. apr 2023

@cameellia ja si myslím,že váš stav nie je na pohotovosť,dajú vám niečo aby ste to nejak prežila do pondelka a potom k svojej dr.

viestta
14. apr 2023

Mas tyzden seknuty krk a chces ist na pohotovost? Ked sa ti stav dramaticky nezhorsil, treba pokracovat v naordinovanej liecbe.
V Saci sluzi pohotovost centralny prijem

katusskaa
14. apr 2023

skus fyzioterapeuta, na pohotovosti naozaj len nieco pichnu na bolest ale realne ti inak pomoct nevedia, to chce cas

katusskaa
14. apr 2023

@cameellia mne este velmi pomahaju hrejive naplasti. ja konkretne mam rada kapsaicinove, pre niekoho je to uz velmi silne, stipu. ale uvolnia,

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cameellia
autor
15. apr 2023

@taynee nakoniec som nikam nešla. Dnes to je trochu lepšie, netŕpne mi už tak ani ruka, skôr ma trápi že sa mi zhoršilo videnie na oko viac ako doteraz. K tomu som nachladena tak len dúfam ze mi to všetko ustúpi a oko sa nezhorší viac, o týždeň mam MR snáď dovtedy budem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cameellia
autor
15. apr 2023

@taynee mám 32. Začala som zo dňa na deň zle vidieť na oko, po týždni keď to neprechádzalo a uvedomila som si že nemám špinavé okuliare, ale naozaj nevidím dobre, šla som na očné a tam nič nevideli na oku. Poslali ma na neurologiu a vyšetrenie VEP to ukázalo