Pletenie copíkov (kanekalon) - Košice

luckalussy47
17. nov 2021

Dobrý deň.
Chcem sa opýtať či je tu niekto s Košíc kto pletie copiky a ma v tom veľkú záľubu.
Ako som si pozerala nejaké stránky tak veľmi sa mi páčia rasta copiky alebo twisty.
Mám cca 7-10cm vlasy na ktoré sa už dajú napiect len problém je v tom že sama neviem ako. Vedel by mi niekto poradiť ? Poprípade odkaz na nejaké video kde to pekne ukážu?cena je pre mňa dosť vysoká nakoľko len tak 170€nemám a som sama s drobcom . Alebo niekto kto by sa vedel dohodnúť na menšej cene alebo splátkach?? Fakt uz ich obdivujem velmi dlho a neskutocne sa mi páčia len je to suma ktorú nemôžem dať. Jedine co ešte viem kúpiť je kanekalon ale asi aj to lacnejší. Ďakujem aj za prečítanie.

moonlight1210
17. nov 2021

@luckalussy47 vydrzi ti to cca mesiac. Potom to uz odrasta a uvolnuje sa to. Aspon co som pocula od tych, co to maju.
Radsej si naspor, daj si to v lete. Vtedy je to tak milo prirodzenejsie. Vonia to letnou dovolenkou v exotike. 🙂

Teraz sa ti to bude triet o oblecenie, budes to mavat pod capicou, kapucou.

luckalussy47
autor
17. nov 2021

@moonlight1210 ďakujem za odpoveď ;) ja som chcela preto lebo aj teraz ma to dosť štve ze mám krátke vlasy, tak aspoň trošku som chcela mať lepší pocit.