Pediatrička - poliklinika východ

12lulu12
2. máj 2023

Ahojte, viete mi poradiť dobrú pediatričku na poliklinike východ? Ideálne by bolo, ak by to bola modernejšia ambulancia, ktorá funguje napr. na e-časenku, novorodencov objednáva mimo chorých detí a podobne. Prosím len aktuálne info. Za každú radu ďakujem ☺️

juliaailuj1
2. máj 2023

A spadáš pod ktorú, lebo tam je to podľa ulíc my máme pani dr. Antonyovú, ma ecasenku aj crp a poradne s novorodencami.su mimo chorych, ale to.asi vsade, ambulanciu asi nejako modernejsiu nenajdes nikde, ale poznam aj pani dr. Schuster, ta je o dost mladšia a tiez super a tiez pani dr. v suterene je velmi mila. Obehaj si to a uvidis, vela stastia.

12lulu12
autor
3. máj 2023

@juliaailuj1 nebývam v KE veľmi dlho, ani som nikde nenatrafila na rozpis, ktorá ulica ku komu patrí 🫣 ja som včera bola osobne po poradni, že si to obehám a pozriem ale na chodbe bolo toľko kašlajúcich detí, že priznám sa, bála som sa, aby som sa nenakazila takto pred pôrodom. Ale ďakujem za radu. ☺️

juliaailuj1
3. máj 2023

@12lulu12 rozpisy maju na dverach jednotlive doktorky, my ako Buzulucká patríme prave pod pani dr. Antonyovú, inak ozvat sa musis skor, ako sa narodí, ze tam chces dat dieta ved asi vieš