Parkovanie Vojvodská a okolie

nicoletta98
29. feb 2024

Dobrý deň prajem,
bola mi ponúknutá práca v Košiciach v okoli Vojvodskej. Chcela som sa opýtať ako to je s parkovaním keďže práca nemá vyhradené miesto pre zamestnancov, rezidenčné parkovanie je max. na 4 hod. Aupark by ma vyšiel 150€ mesačne + dalších minimálne 150€ precestujem. A keďže zvažujem tuto ponuku, aby sa mi to vôbec oplatilo a nedala polovicu výplaty na tieto náklady , tak by som sa chcela opýtať či je niekde v okoli aj možnosť bezplatného parkovania?, prip. nejaké cenovo výhodnejšie ponuky keďže by som parkovanie využívala len od pon do pia.
Ďakujem 😊

dreamax19
29. feb 2024

@nicoletta98 ahoj. Skus pozriet parkovacie miesta na prejanom, alebo garaze. V Cassovare, na Zriedlovej sa prenajimaju vnutorne parkovacie miesta, ale to mas tak 15 minut peso. Cena je od 50-70€. Popripade skus sa opytat osobne v parkovacom dome nad Steel Arenou 🙂 je tam nonstop vratnik.

jarulka88
29. feb 2024

@nicoletta98 Na Vojvodskej 27 je parkovisko pri lekarni,trosku vyssie ako je parkovisko pri Lidl na juhu. Je to spoplatnena zona N,ale parkovanie na cely den (6- viac h) tam vyjde 3€. Cize to mas 60€ na mesiac. Dokonca ak budes platit cez aplikaciu,je tam zlava 10%.

nicoletta98
autor
1. mar 2024

@dreamax19 @jarulka88 ďakujem krasne 😊