Parkovanie Rušnoparáda Košice

25. máj 2024

Ahojte, chcela by som ísť zajtra so synom na Rušnoparadu do Košíc na aute. Viete mi poradiť, kde bez problémov zaparkujem v blízkosti železničnej stanice. Prípadne niekde ďalej, do 15 minút peši, aby som sa vyhla elektrickam atď, kedze som sviatocna vodička, pojdrm smerom z Presova. Ďakujem pekne.

viestta
25. máj 2024

Vies o tom, ze rusnoparada nie je na stanici ale v depe? Sice zo stanice tam chodi kyvadlovy vlak, ale asi tak raz za hodinu. No a pri depe moc moznosti na parkovanie nemas, ani na prilahlom sidlisku nie to este v taky cas. Odvezte sa vlakom do Kosic, na stanici prestupite na kyvadlovy vlak a mas po starostiach kde zaparkujes.

vkatush
25. máj 2024

No my sme v depe ako "doma", máme aj povolenie do depa, a aj to sme mali problém dnes s parkovaním. Aj keď zajtra bude asi menej ľudí.

Ja by som to nechala na stanici alebo v Auparku (neviem, či cez víkend nemá Aupark zadarmo parkovanie) a odtiaľ v pohode pešo, to si za 15 minút v depe.

Ak pôjdeš podľa navigačky, nezabudni dať rušňové depo, nie že skončíš na druhom konci mesta.