Ortopedická ambulancia MUDr. Ján Sekáč

rebecca8
23. apr 2023

Dobrý deň akú máte skúsenosť s ortopedom MUDr. Sekacom?

lucka_ke
24. apr 2023

nemám osobnú skúsenosť, ale čítala som veľa recenzií, že sa u neho čaká aj 6 hodín hoci sú pacienti objednaní a potom vás ani nemusí zobrať, lebo uprednostní napríklad bábätká a podobne, nakoniec sme k nemu ani nešli

juliaailuj1
25. apr 2023

@rebecca8 je veľmi milý a precízny, babatka maju svoj čas a chodia všetky na 1 vybraný termín takze je blbost ten komentár vyššie, chodila som so vsetkymi detmi a áno ak prisiel niekto neobjednaný o 14:00 v den kedy boli objednane vsetky babatka z furce a okolia tak čakal presne 1 hodinu, treba sa objednat

git.k
25. apr 2023

@rebecca8 ahoj, čo sa bábätiek týka - objednaný na čas, približne aj tak vezme, vyšetrenie rýchle, lekár je milý aj poradí. To som bola spokojná.
Neskôr som bola so synom kvôli problému s nohami - opýtal 10€ za to, že sa na minútu postavil na podoskop, skonštatoval ploché nohy, predpísal vložky a to bolo všetko.
Z okolia som počula, aj pozitíva aj veľa negatív, že pýta mnoho peňazí a nepomôže.

terina25
25. apr 2023

@rebecca8 chodim ku nemu roky. Ale skor kvoli sestrickam ako kvoli samotnemu lekarovi...treba si pripravit penazenku plnu penazi