Očný lekár pre bábätko - Košice

deni9
3. sep 2022

Prosím poraďte dobrého očného lekára v Košiciach, dcéra 18 mesiacov škulenie- strabizmus.Chodime k dr Orlovskej ale chcem názor iného lekára.Pani dr.nam nato povedala ze sa to nerieši a mame chodiť každý pol rok na kontroly. No neviem ci je to správny prístup🤷‍♀️

vveroniiiika
4. sep 2022

@deni9 Dr.Fejkova stará nemocnica. Ono podľa mňa sú tie kontroly v poriadku .Take male dieťa ešte nevie tak spolupracovať s dr tak možno preto.A čo sa týka očných kontrol tak väčšinou vždy dávajú kontroly každý pol rok .

deni9
autor
4. sep 2022

@vveroniiiika ja len kvôli tomu,že každý mi hovorí ze treba prelepovat oko že tak sa to robí,a jedna mamička písala ze je syn dostal okuliare tiež skulil a bol ešte maličký, tak ja neviem ci to fakt nechať tak alebo ísť ešte za inou dr

vveroniiiika
4. sep 2022

@deni9 podľa mňa netreba ísť ku druhej dr ...ked vaša dr povedala že máte prelepovat tak by som prelepovala . Treba počúvať dr. Dcéra má tiež problém s očami, je kratkozraka a keď som počula že aké má mať silné dioptrie tak som tiež neverila dr.takze to chápem.

deni9
autor
4. sep 2022

@vveroniiiika no to mi nepovedala dr že máme prelepovat,ale hovoria mi to ľudia ktorý sa z stretli a moje okolie,nám povedala dr, že nič netreba robiť

taktotedanie
4. sep 2022

@deni9 bud stara nemocnica dr Fejkova lebo 3F dr Daboczi
Ale Dr Orlovska je odbornik, nie vsetky strabizmy sa musia okamzite prelepovat zavisi to od vela faktorov