Očná pohotovosť

tamtumdo
16. dec 2023

Dobrý deň, prosím Vás existuje niečo také v Košiciach ako očna pohotovosť?Myslela som že vydržím do pondelka,ale zhoršilo sa o to o dosť.Neviem či na klasickej pohotovosti s okom vedia pomôcť... Ďakujem

romi0310
16. dec 2023

@tamtumdo urcite existuje 🙂 my mavame pohotovost v nemocnici. Vacsinou tam, kde je prijem. Treba sa ist opytat do nemocnice, tam by ta mali nasmerovat ;)

terezka1947
16. dec 2023

@tamtumdo ja som s úrazom oka išla rovno na očné oddelenie na Rastislavke. Neviem,kt.presne pavilón to je. A vzali ma.

vkatush
16. dec 2023

@tamtumdo je na Rastislavke, ale nie v hlavnej budove. Ale v hlavnej sa spýtaj, ktorý pavilón alebo si pozri mapku (pamätám si, že to bola jedna z budov napravo, ale ktoré číslo si už nepamätám).

tamtumdo
autor
16. dec 2023

Ďakujem Vám krásne,ani som nedufala,že.nieco také.existuje...😉

zuzkaa1991
16. dec 2023

@tamtumdo manzel chodi do starej nemocnici nechcem tresknut blbost ale asi 6 alebo 8 pavilon viem ked som parkovala videla som fontanu ci park pred sebou😁

viestta
16. dec 2023

@tamtumdo chod do NOvej na Centralny prijem, poslu ta hore na ocne, na lozkovom sluzia pohotovost

tamtumdo
autor
16. dec 2023

@viestta super vďaka

tamtumdo
autor
16. dec 2023

@zuzkaa1991 ďakujem

terezka1947
16. dec 2023

@viestta nie vždy....nie vždy.
Nás už z novej poslali aj s dieťaťom,aj s dospelákov dole.
Takže je to asi od lekára,čo slúži,od akútnych operácii,čo možno majú. Je jedno,kde pôjde,ale v jednej nemocnici ju určite zriesia.

taktotedanie
16. dec 2023

@tamtumdo a ak to nie je uraz priprav si 10€