Očná klinika 3F - prefuk očných kanálikov

26. feb 2024

Dobrý deň, je tu niekto, koho dieta bolo na tejto klinike na prefuk očných kanálikov ? Aké máte skúsenosti ?

blazargandalf
26. feb 2024

Nebola som tam, no po prečítaní Google recenzii danej kliniky mi to príde tak že to tam asi nie je úplne v pohode. :(

autor
26. feb 2024

@blazargandalf no ako pozeram, tak pozeram ale ja tam take zle recenzie nevidím, prevažujú práveže pozitívne a aj tie čo boli zle sú konkrétne na operačné zákroky….

mirkab1804
26. feb 2024

Ja sice s tou klinikou skusenost nemam, ale s dcerkami som bola spolu 4x preplachovat kanaliky u pani doktorky Orlovskej na poliklinike v Novej nemocnici. Je to detska oftalmologicka, mozem ju len odporucat, ak by ste sa rozhodli pre niekoho ineho

autor
26. feb 2024

@mirkab1804 ďakujem veľmi pekne za tip, môžem vedieť v akom veku ste to preplchovanie riešili ? Syn ma 10 mesiacov, mam obavu ako to zvládne 😏

mirkab1804
27. feb 2024

Mali 6-8 mesiacov… nebudem vam klamat, nie je to nic prijemne ani pre babo ani pre mamku 🙈 bez placu sa to nezaobide urcite, ale urcite to chodte dat spravit, pozeram, ze vas syncek ma uz 10 mesiacov, nas sa dr pytala, preco sme neprisli skor a to mala dcerka 6 mesiacov 🤷‍♀️ od roka sa to zvykne robit operacne