Obvodná detská lekárka v Košiciach

evelyn193
21. mar 2022

Dobrý deň, mám synčeka a ma 1rok. Hľadám novú obvodnu lekárku a chcela by som sa opýtať či nejakú dobrú v Košiciach nepoznáte. Odchádzam z procare-u. Chcela by som takú ktorá nedáva hneď antibiotiká ale nechá telo bojovať samé. Prosím poradíte mi? Bohužiaľ niektoré berú len novorodeniatka.ďakujem zá odpoved.

petulkahu
21. mar 2022

@evelyn193 Dobry den, trosku mimo temu, ale preco odchadzate z PorCare-u

evelyn193
autor
21. mar 2022

@petulkahu dobrý deň. Všetko tam je fajn sedí mi aj pani doktorka- Tencerova ale vadí mi tak systém. Ak niečo je bábätku volá sa do Bratislavy na centrálu a lekárka vám je k dispozícii v ten deň večer/niekedy až na druhý deň. A na centrále vám nepomôžu len dajú vedieť doktorke že ste volali a ona sa potom ozve.. konzultuje cez telefón a ked navrhnete aby pozrela bábätko tak povie že ešte máte počkať deň-dva. Ten systém je trosku blby môjho názoru ale tak niekomu môže vyhovovať…

iwanka222
21. mar 2022

Mudr. Puzova na Tatranskej 25 odporucam

evelyn193
autor
21. mar 2022

@iwanka222 a mozem sa opýtať lieči skôr prírodne alebo by hneď dala atb?

lylyjana
21. mar 2022

@evelyn193 MUDr. Čuhova na Rastislavke pri starej nemocnci. Velmi dobra lekarka, ochotna, hrozne mila aj lekarka aj sestricka

evelyn193
autor
21. mar 2022

@lylyjana ďakujem, chcela by som sa opytat či dáva antibiotika alebo radšej lieči prirodzene

lylyjana
21. mar 2022

@evelyn193 neviem co znamena "prirodzene", ale maly (1.5r) bol nedavno chory, povedala ake sirupy, kvapky atd mu mame davat, a aj ked teplotoval a mal 39.5 tak nedala antibiotika a nakoniec ani nebolo treba

iwanka222
21. mar 2022

@evelyn193 Pokial nie su potrebne antibiotika tak ich nedava

jeennyv
2. apr 2022

@evelyn193 dr kocikova snp 1…som k nej do 28 chodila je pre deti a dorast…pomoze, vysetri posle vsade, ale triezvo nic neprehana, ale dba na vsetko a lieky berie do uvahu alergie poziadavky, vsetko si znamena, vzdy mi pomohla, ked netreba atb neda, ked treba da