Obedové menu v Košiciach

23. aug 2024

Kde je v Košiciach najlacnejšie obedové menu? Vďaka

vkatush
23. aug 2024

Skús poscrollovať na insta foodtipskosice alebo mu napíš, mne Dragan poradil, keď som hľadala jednu reštiku.
Tuším Precise Kantína má veľké, chutné a za normálnu cenu porcie. Na stránke majú aj vypísané menu a ceny.

thirstymonk
23. aug 2024

Dakedy bol v košiciach taky skoro až pajzel... nespomeniem si už na nazov, ale bolo to na tej ulici jak dominikansky kostol... je tam aj nejaka pivareň (Golem asi?) A tam ti vyvarali celkom dobre jedla, nevyzerali síce úplne vábne, ale zober si to tak, že mala polievka bola pol litrova a veľka bola 8 decova... no mal to problem človek stroviť :D A ceny boli super.

Potom bola ešte krčma s denným menu. Chápem, že nechceš, ale ver mi. Na križovatke medzi dargovom a južnou triedou na krajičku (na špici) nejaká krčma, robila tam vtedy taka fajna sexica. Menučko lacné, v živote som nejedol lahodnejšiu stravu. Zamieril som ti to presne na dvere, odscrolluj si ;)
https://www.google.sk/maps/@48.7162636,21.26068...

majo111222
23. aug 2024

Papkacik.sk objednavam roky donaska menu chutne za super cenu 5.7

macilaci
23. aug 2024

Vietnamska restika Panda na Fejovej. Brutálne porcie. Ale keď vieš tak radšej zabaliť a zo sebou. Nevyzerá to tam veľmi pekne🫣