Nechty u Vietnamcov

blondeviktor
1. apr 2024

Kde odporúčate a aka je cena?

blondeviktor
autor
1. apr 2024
smejkuskaa
1. apr 2024

radšej dajte o 3€ viac a objednajte sa k certifikovanej manikérke

blondeviktor
autor
1. apr 2024

@smejkuskaa viete mi prosím poradiť niekoho, kto ma volne cez víkend ? Nie som z Košíc

rolinka28
1. apr 2024

Luxury nails pri Steel Arene, Sturova 50. 😊 cena je 22€

zanush_ka
2. apr 2024

@blondeviktor https://www.nailbar.sk/kosice
Tu pracujú aj v sobotu, ja tu chodím pravidelne uz rok

vhorvathova506
2. apr 2024

Maximálna spokojnosť BEAUTICIANN v budove URBAN . Ja som sa stále pýtala ku pani nechtarke ZUN . 😀 PS; tie odkusnute nevšímať . Moja fena si pochutnala 😅

lasona
2. apr 2024

@vhorvathova506 ale tieto nechty nemajú dobrú stavbu, chyba im apex, plus okolie nechtu je neupravené, kutikula dotrhana...

vhorvathova506
2. apr 2024

@lasona od VIETNAMCOV čo čakáte ? 🤣

smejkuskaa
2. apr 2024

@blondeviktor to žiaľ nie , ale viem že niektoré sú ochotne aj cez víkend , ale samozrejme za príplatok )

molkapolka
2. apr 2024

Beauty studio VS na Nam.osloboditelov oproti Auparku pracuju aj v sobotu a nedelu. Nie su to vietnamci.

lasona
2. apr 2024

@vhorvathova506 hore pises že si spokojná a vzápätí píšeš ze co čakáš od Vietnamcov.....myslela som si ze ti na to záleží,. Keď si platíš za sluzbu, aby boli nechty pekne urobene

ja_nika
2. apr 2024

@blondeviktor neodporúčam. Zaprisahala som sa,že nikdy ku nim nepôjdem. Hnisá mi nechtové lôžko od vtedy. Často sa mi vracia a bolí to.

rozalkamach
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surama
3. apr 2024

Baby hejtujete tu Vietnamcov, ale ja ked som naposledy zhanala nechtarku, tak asi 8 mi odpisalo alebo povedalo, ze nove klientky neberu. Ako toto je otras. Jedna sa mi aj ozvala, ze mi urobi a ze sa mi ozve este kedy bude moct...ja som jej este napisala, ze chcem vidiet jej pracu, tak ledva odpisala a potom mi poslala link a samozrejme nikdy sa uz neozvala. Necudujem sa, ze baby chodia aj ku Vietnamcom, ved tu sa neda ku nikomu dostat. Ja som si potom nechty robila cely vecer sama a bolo mi totalne u prdele, ze si mozno tiez niekto v duchu povedal, ze toto zle, hento zle tamto zle.

emiw
3. apr 2024

@rolinka28 preboha len tam nie 🙈🙈🙈 Najhorsie co mozete urobit je ist na manikuru ku Vietnamcom. Ja som bola tiez a odniesla som si odtial mykozu, ktorej slm sa nevedela zbavit. Ani zadaaarmo by som tam nesla, fuj!

emiw
3. apr 2024

@emiw a podotykam presne tento Vami menovany 🙈🙈 Chcela som na nich zavolat Sojku, len tolko. Ano spravia Vam nechty lacno a rychlo, ale tie problemy, co som mala nezelam ozaj nikomu. Obchadzat och na miiile daleko!!!

zobaka
5. apr 2024

@lasona a zahnute hrube lopaty a zobaky, nechty maju byt tenke a rovne, tym by som nedala ani euro

himedzi
17. apr 2024

@emiw 2,5 roka k nim chodím a som max.spokojna. Kamoška chodí k našej nechtarke a akože otras

emiw
6. máj 2024

@himedzi tak len dakujte Bohu, ale za mna ku nim ani zadarmo 🙈👎