Nákupné centrá v Košiciach

27. feb 2023

Ahojte, potrebujem poradiť, ktoré nakupne centrum navštíviť... Baby, potrebujem nakúpiť hlavne 13rocnej dcére, ktorá potrebuje oblečenie skúšať a nemám čas na všetky centra. Prosím, poraďte, kam ísť, kde sú naj obchody pre mladé baby, cenovo dostupné, tzn H&M, reserved, mohito, new yorker atď... Drahé značky nepotrebujem, nakoľko všetko nosí pár mesiacov... Ďakujem Vám vopred.

biankaaaa
27. feb 2023

Pre mladé baby Aupark.. tam je bershka, stradivarius, pull n Bear, h&m aj new yorker

autor
27. feb 2023

@biankaaaa ďakujem krásne ♥️

lucka_ke
27. feb 2023

za mňa je v Optime väčší výber ako v Auparku

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
27. feb 2023

V Auparku máš pre mladé Bershka, Pull and Bear, Stradivarius, H&M, Terranova, New Yorker. Optima je väčšia, ale nemáš tam prvé 3 menované obchody. Máš tam ale House, Cropp, Reserved, Takko a tiež tam je aj H&M, New Yorker, Terranova. MOHITO v KE nenájdeš, iba v Prešove a ešte je Sinsay v Cassovii.

autor
27. feb 2023

@lucka_ke
@marietaaaa11 vďaka 😊
@nice202 juuj, ďakujem krásne, presne toto som potrebovala. Ja som si aj pozerala na nete, aké obchody sú kde, ale známa ma zneistila, že to nemusí byť aktuálne, že niektoré už pomenili ci pozatvárali. A nerada nakupujem, tak ešte behať po nákupnom centre s pubertackou vedľa seba, kde nič neviem nájsť, to by mi deň nespravilo 🥴

nice202
27. feb 2023

Poznám to, neznášam nakupovanie s mojou puberťáčkou. Je to na neurol 😂.

autor
27. feb 2023

@nice202 veru, presne si to vystihla 🤣🤣🤣

dilino
27. feb 2023