MUDr. Svetlana Jánošová SonoClinic

anii18
Včera o 12:23

Dobry den, mate prosim niekto skusenosti s pani Dr. Janosovou zo Sono Kosice? 🙂 pohlavie Vam urcila spravne? Aky bol pristup? Vdaka.

andi125
Včera o 12:53

@anii18 zdravim, raz som mala vysetrenie aj u nej a vlastne kazdy, kto ma vysetroval, vzdy urcil spravne pohlavie, dokonca aj v 13tt 🙂
S vysetrenim som bola stale spokojna, aj u nej, vsetko v pohode 👍

revikat
Včera o 12:55

@anii18 príjemná pani doktorka, vysvetlila, čo bolo vidno na sone a pohlavie určila správne 🙂

butterflyeffect
Včera o 14:45

Ja som bola u nej, my uz sme pohlavie vedeli z trisomy aj potvrdila moja gynekologicka, aj v sonoclinic potrvdila mudr. janosova. Ale zas nasa mala sa tak ukazovala ze to by aj laik videl ze je dievca 🤣 doktorka bola mila, ale vysetrenie mi prislo take rychle a prakticky nic ine co robi aj moja gynekologicka( tiez ma 4D ultrazvuk) jedine co tak za tie peniaze sme mali asi 2-3 pekne fotky viac( babo cele vysetrenie spalo, tak ani video poriadne)

taktotedanie
Včera o 16:19

Susedka bola za 5min vybavena, v podstate nepovedala nic, sprava vsak obsahovala nie prilis dobry zaver a rozne diagnozy, samozrejme ani jedna sa nepotvrdila, musela ist do myslavy
Ano pohlavie urcila spravne

diaalex
Včera o 18:19

@anii18 áno správne 🙂 a všetko v poriadku povedala

baarbo
Včera o 22:01

@anii18 ja k nej chodím na USG. som s ňou veľmi spokojná, je milá, profesionálna a rozpráva k veci.