MUDr. Peter Linkesch

16. mar 2022

Ahojte , nemáte niektorá číslo ktorá navštevujete dr.Linkesha kam posiela svoje pacientky na cukor v tehotenstve
Zabudla som si opísať číslo čo ma nalepené na stene

babovka2321
16. mar 2022

Neviem, ci to plati aj teraz, ale mna (rok a pol dozadu) poslali na cukor do pavilonu C, kde aj na ostatne krvne testy https://www.nsmas.sk/prac-kosice/poliklinika/sv...

surama
16. mar 2022

Ahoj, ja som bola vo vojenskej nemocnici dole, kde sa chodi krv (labaky).

autor
16. mar 2022

@surama objednávali ste sa ?
Lebo mi spomínala sestrička ze treba zavolať

surama
16. mar 2022

Ano, musela som tam volat a objednat sa. A potom je potrebne byt tam nacas. Objednavaju na rano 3 ludi a beru ich prvych, cize najprv urobia testy na cukor a az potom beru dalsich ludi, co cakaju na krv.

kasinka02
16. mar 2022

Pači sa

autor
17. mar 2022

@kasinka02 ďakujem ;)

jenn82
17. mar 2022

Ja sa pripnem s otázkou, kde posiela na usb prsníkov, má na stene číslo, ale nič iné tam nie je, tiež to bude vo vojenskej?

adka_272
17. mar 2022

@jenn82 pokiaľ som na internete postrehla dobrú info usg prsníkov vo vojenskej už nerobia

lalala94
17. mar 2022

Ahojte, tiež som tam objednaná na test, neviete či dajú papier doprovodu? Nechcela by som tam byť sama, ak by som náhodou odpadla, no sestrička bola pri objednávaní dosť nepríjemná, a tak som sa jej to ani neopýtala.

jenn82
17. mar 2022

@adka_272 pozeram, ze som napisala, usb 😄😅 dakujem, super, tak idem patrat podla cisla, kde som sa to objednala 🤦🤷

jenn82
17. mar 2022

@adka_272 nerobia mamografiu, ale usg robia, tak som to nasla teraz na nete

surama
17. mar 2022

@lalala94 Ak myslis na cukor, tak v labakoch ti papierik nedaju..pytala som a ze oni vobec nedavaju, ze mam pytat od lekara. Ale skus sa Linkescha opytat, on by nemal mat problem 🙂

lalala94
18. mar 2022

@surama super, ďakujem ti veľmi pekne za info. 🙂 Áno, myslela som sestričku v labáku, bola nepríjemná. U Linkescha je to vždy v pohode.