MUDr. Ladislav Saksun PhD. - gynekológia a pôrodníctvo

maminatimka
20. aug 2023

Ahojte, neviete už tam nie je ta milá sestrička pri doktorovi Saksun? Volala som tam a vždy tam dvíha dajaky chlap..

epoka
20. aug 2023

@maminatimka on ma tuším ordináciu spolu aj s dr. Sedliakom. Na juhu dole? Ak áno, tak sestrička odišla a je tam teraz taký mladý “braček” 😁 teda chlap sestricka

marhulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminatimka
autor
21. aug 2023

@marhulka
@epoka važne? Odišla? Ach ja teraz mam isť na mamograf ☹ a chlap sestrička...

lucka_ke
21. aug 2023

@marhulka a nevieš kam išla?

maminatimka
autor
4. sep 2023

@lucka_ke
@marhulka
@epoka mám sa tam objednať ale normalne sa mi tam isť nechce že je tak akože sestrička chlap...ten mamograf robí iba doktor sam?

lucka_ke
4. sep 2023

na Rastislavovej v ordinácii mamograf nie je, on tam robí len ultrazvuk

maminatimka
autor
5. sep 2023

@lucka_ke však on mi zapisal ked nabuduce pridem mi urobí, aj cennik je tam vypisany tam na mamo..

lucka_ke
5. sep 2023

@maminatimka a nie v Šaci???

maminatimka
autor
5. sep 2023

@lucka_ke nie tam na Rastislavovej, ja chodím k nemu iba tam, joj a minule som mala termin len som musela zrušiť a vtedy tam bola ešte ta sestrička a som jej to aj hovorila..

adamika
7. nov 2023

@maminatimka a objednat sa da kedykolvek alebo len pocas jeho ordinacnych hodin?

maminatimka
autor
7. nov 2023

@adamika ja som volala v piatok doobeda, možeš skusit sestrička tam ma viac telefonov a Saxun ma svoje čislo a podla toho už vedia a ved povieš hned že sa hneď objednať k Saxunovi...inač zajtra poobede ma svoju smenu...

adamika
7. nov 2023

@maminatimka ďakujem, už som sa objednala 😊; termín mám o mesiac…

adamika
7. nov 2023

A tu sú jeho ordinacne hodiny plus mobil: http://www.datashop.sk/sedliak/domov.html

maminatimka
autor
7. nov 2023

@adamika no super potom...ja už sa normalne bojím , minuly rok mi tam napísal že nabuduce mamografia /doteraz som mala iba sono/, idem na to prvykrat 😑 chodím k nemu kvoli fibro.. 😢

majka.j
14. jún 2024

@maminatimka dobry den. Prosim, viete mi povedat, ci je usg u dr. Saksuna spoplatnene? Dakujem

maminatimka
autor
14. jún 2024

@majka.j ano a zlašt každe jedno prsia, kedže je sukromník, no ked je v Košiciach....lebo pracuje aj v Šaci tam neviem ako to je..