MUDr. Adriana Čuhová

majuskabobi
27. aug 2024

Neviete nahodou kedy bude zasa ordinovat Mudr.Cuhova?Teraz ju zastupuje ina lekarka,nie Fockova, a cisty horor.🫣

vikit3
27. aug 2024

@majuskabobi my sme boli raz a zastupovala ju primarka z novorodeneckeho teraz uplne niekto iny?
Neskusali ste jej pisat mail ?
Buduci utorok ideme na poradnu, tak podla mna od pondelka bude uz ona.

majuskabobi
autor
27. aug 2024

@vikit3 netusim kto to je,ale natrafila som na nu uz zo 3x,a vzdy "predpisuje" len zinok,vitamin C,D a konvickovanie. Ked ju vidim tak mam osypky, syn ma nabeh na laryngitidu a ona si furt ide svoje. Neviem.ci mi Cuhova odpise ked ma dovolenku,a nam.treba hlavne treba lieky. Syn uz teplotuje🫣

deny3
27. aug 2024

už by mala byť tento týždeň, aspoň tak to bolo pred dvoma týždňami uvedené, že dovolenka do 23.8.

deny3
27. aug 2024

k tej zastupujúcej lekárke, Klembárová, telefon nedvíha, v ordinácii zamknutá so sestričkou, na otázku, že syn je pozitívne testovaný na kovid a začína sopliť a cítiť sa zle, arogantne odvrkla, že ona už dlho o takejto chorobe nepočula, nech mu dávame vitamíny.

pinkgirl
27. aug 2024

@majuskabobi tak po 16h nabehni na pohotovosť, nečakaj na svoju dr.

vikit3
27. aug 2024

@majuskabobi napis jej mail, ja som jej vcera pisala a predpisala mi pre maleho
rovnako aj pocas dovolenky mi predpisovala, ona vravela ze bude mat ntb doma a bude vediet predpisovat recepty. Skus urcite.
V jej ambulancii ju zastupuje ta dr ?

majuskabobi
autor
27. aug 2024

@vikit3 pisala si na icloud,ci hotmail? Nech ten email nedojde hentej brzde🫣

terezka2911
27. aug 2024

@majuskabobi na hotmail píš.

vikit3
27. aug 2024

@majuskabobi hotmail

majuskabobi
autor
27. aug 2024

@deny3 netusim jej meno,priniesla si zrejme aj svoju sestricku,taka starsia blond, a dvojka jak vysita,jeden vacsi lenochod jak druha🫣
@pinkgirl s pohotovostou v Ke mam tiez super skusenosti. Ako pisem,synak maval v zime dost casto take detske "chorobky", na torysskej ma baba skoro vo dverach odpinkala,ze juh ma pohotovost inde, torysska je vraj len pre zapad. No neviem,akoze keby jej dojde niekto cezpolny asi by ich poslala domov na pohotovost🫣 a ta druha pohotovost,kam patrime😊, tam robi este vacsia opica. Zenska,no minimalne 70tnicka,imobilna, trochu pokrutene prsty,maly z nej mal vacsiu traumu jak z choroby. Ani nie z toho ako vyzerala,ale ten pristup🫣🫣🫣 maly mal.teplotu,ale neustupovala,a doktorka na mna zacala zjapat,ze co jej nesiem decko s teplotou,vraj s takym mam lezat doma. Proste pediater snov

majuskabobi
autor
27. aug 2024

@vikit3
@terezka2911 fu,som sa sekla a poslala na obe🤭🫣tak snad to precita len ona,a aj keby,tak nic som take nepisala,aby si aj zastupkyna nemohla precitat😉

pininka1
27. aug 2024

@majuskabobi sestrička tam niekedy robila s MUDr
Fockovou. Muž bol len pre výmenný lístok v pondelok a nadával ze az. Snáď čím skôr už bude Cuhova. Ja som to tak pochopila ze v pondelok už nastúpia. Ale asi sa niečo zmenilo

vikit3
27. aug 2024

ale ked pozriete na e casenku ktoru ma mat od septembra, tak mala byt tento tyzden dr. fockova
asi sa nieco zmenilo
no je fajn ze pani dr komunikuje cez mail a vie aj predpisat ak nieco treba

majuskabobi
autor
27. aug 2024

@vikit3 neviem,ja viem,ze Fockova je taka starsia lekarka,ci? Ta je tiez ukecana,ale taka old school,predpise co treba

vikit3
27. aug 2024

@majuskabobi ano starsia tmave vlasy ale presne taka v pohode aj ked najradsej chodim k cuhovej

deny3
27. aug 2024

@majuskabobi to neviem, bol muž, ja som ležala v teplotách doma s kovidom. Ale nebola v ordinácii u čuhovej, ona má poslednú ordináciu na chodbe.

deny3
27. aug 2024

focková je super, áno, porozpráva, ale vysvetlí a pamätá si asi všetko, syn bude mať už 15 a stále si ho pamätá ako maličké bábätko.

majuskabobi
autor
27. aug 2024

Tak som zvedava ci odpise Cuhova,ak by bolo horsie,tak risknem tu pohotovost. 🫡

leuska1997
27. aug 2024

Neviete mi dať mail na Čuhovu? Prosim🙏

leuska1997
27. aug 2024

@terezka2911 Dakujem ☺️

vikit3
28. aug 2024

@majuskabobi ozvala sa vam pani doktorka?

majuskabobi
autor
29. aug 2024

@vikit3 hej,ze ma maly asi kovid🫣 ale pisala z icloudu,takze je dost mozne,ze to pisala zastupujuca lekarka. V pondelok tam musim zasa naklusat,pre istotu uz sme chori vsetci,samozrejme ziadna korona