Microblading obočia Košice

kikajar123
15. okt 2021

Ahojte, chcem sa opytat tych z Vas, ktore v nedavnej dobe absolvovali microblading obocia v Kosiciach ktory salon by odporucili. Ide mi hlavne o naozaj prirodzeny vzhlad, nie ako podla sablony, nie ako nakreslene doma, ale naozaj prirodzene vyzerajuce.. a aj kde si aj vypocuju klienta ohladom jeho predstav a hlavne ich respektuju🙂 dakujem za tipy

lu233
15. okt 2021

Ja som bola na microblading čepieľkovou metódou u Kamila Bjelončíka 2x ... Prvý krát mi to vydržalo v stave že som nemusela nič dokreslovať cca rok a pol a keď som išla potom na obnovu tam mi to nevydržalo ani pol roka. Prístup pána za mňa fajn. Čo sa týka práce s výsledkom som bola zo začiatku spokojná ale teraz to hodnotím skôr negatívne. Farba mi zmizla a ostalo mi ružové obočie, ktoré si musím aj tak stále dokresľovať. Nechala som tam 200€ a zbytočne. Ja to neodporúčam. Ale každý sme iný a každý má iný typ pokožky. Niekomu jeho farby možno vyhovovať budú a vydržia dlhšie. Ja by som tam už ale na tretí krát nešla.

zuzik307
15. okt 2021

@kikajar123 odporucam Il Viso, bola som aj u pana spominaneho vyssie, s rovnakym efektom...

slnecnica82
15. okt 2021

@kikajar123 z KE není ďaleko do PO, odporúčam brillance cosmetic-kozmeticky salon, ja som veľmi spokojná.

mapa
15. okt 2021

@kikajar123 bola som v lete, odhodlala som sa na zaklade obocia, ktore som videla a velmi sa mi pacilo, absolutne prirodzene. Velmi profesionalny pristup a velka spokojnost...
https://www.marcelle.sk/

milka1988
15. okt 2021

@zuzik307 ja sok bola v il viso, mne sa to cele akoby vstrebalo a uz nevybehlo napovrch takze 150€ a obočie rovnaké ako pred tým...

lydka84
18. okt 2021

@lu233 ja to isté ... V predu mi to nechytilo ani raz , do dnes sa mi pokožka okolo obočia kúpe a zapaľuje a ostali mi ružové čiarky viac by som sa na to nedala