Maxilofaciálna chirurgia

18. júl 2024

Ahojte. Máte skúsenosti s maxiofácialnou chirurgiou? Bolo mi to odporúčané ( konkrétne do Košíc v nemocnici) , nakoľko mám všetky zuby pokazené, všetky vytrhať a dať protézy.
-Vzťahuje sa to na zdravotnú poisťovňu?
-Treba odporúčanie od iného lekára, výmenný lístok?
-Či má aj hospitalizujú?

Neviem či je to dobré riešenie alebo radšej si nájsť nejakého stomatochirurga v súkromnej klinike?
Dakujem

toccara
18. júl 2024

Treba ti tam vymenny listok, za trhanie sa plati minimalna suma. Ak vsak mas financie chod na sukromnu ambulanciu. V ke si robia atestaciu studenti, mozes natrafit na extra neskuseneho, tak ako ja-mam z toho dodnes traumu.

autor
18. júl 2024

@toccara a na súkromnej ambulancii robia také komplikovanejšie zákroky? Trhali by mi 22 zubov.
A ešte mám problém zvýšenie krvácanie budem musieť užívať 9 dní pred zákrokom liek. ( Nízke krvné doštičky)

toccara
18. júl 2024

Ano ja som 2 osmicky davala trhat v nemocnici-jeden bol super lekar, druhy ma mucil skoro 2 hodiny-mala som taky zapal nasledne ze som mesiac bola na antibiotikach. Na sukromnych klinikach som si dala trhat ostatne 2 osmicky a vsetky 4 sedmicky-robili mi to postupne, korene som mala vsetky zahnute a predsa na sukromnych klinikach to trvalo max 15 minut a bezbolestne, ale 1 zub cca 100 eur

autor
18. júl 2024

@toccara a prosím ťa vieš mi odporučiť nejaku kliniku, nie som z Košíc.

toccara
18. júl 2024

Napis spravu mam skusenosti s 2 klinikami rozpisem v sprave ako to bolo somnou

taktotedanie
18. júl 2024

Bud v starej nemocnici alebo akademia kosice na bacikovej