Logopéd v Košiciach

benoitka
6. aug 2023

Ahojte,
poradite mi, prosim, dobreho logopeda v Kosiciach, resp. napiste, kto ste kam chodili a ake ste tam mali skusenosti. Ocenila by som logopedku, odbornicku, s milym pristupom k detom, kedze nas stvorrocny syn je dost hanblivy, tak aby ho dokazala logopedka 'spracovat' k spolupraci 🙂

Dakujem

simkids
6. aug 2023

@benoitka to mas jedno, budes rada ked ta vobec v kosiciach nejaka logopedicka zoberie, je to uplne beznadejne, mam to obvolane, kamoska taka ista skusenost, ani termin ti nedaju a to som riesila predskolacku, ja len aby si sa pripravila na realitu

lily09
6. aug 2023

@benoitka no nevidela by som to tak cierne. Mgr.Petranská Jana, objednava sa cez internet od 15.aug.bezplatne cez mojlekar.eu tusim. Mame s nou skusenosti, jedna velmi mila mlada pani, a naozaj mila k detom, pekne vysvetli aj rodicom co treba robit. A sidli na Srbskej 1 v takej malej budove kde je aj zopar dalsich ambulancii

lily09
6. aug 2023

@benoitka a teraz sa caka cca na termin 2-3 mes, takze skuste si to objednat. Dosial sa 9bjednavali za poplatok a mam info ze od 15.aug.to cez tu stranku pojde bezplatne

xtinqa
6. aug 2023

@benoitka ja chodím so synom k Oriskovej, ale netuším, či ešte berie nové deti. V centre vcasnej intervencie sme chodili aj k pani Kentosovej - veľmi milá (ma teraz súkromnú ambulanciu, platí sa u nej).

zuzzzka18
6. aug 2023

@benoitka my chodime k spominanej p. Kentosovej, je uz sukromna, platili sme aj predtym, ked bola v centre. Ale vzala nas cca do mesiaca, zo zaciatku sme chodili raz do tyzdna, potom kazdy druhy tyzden. Aj tak gro cvicenia bude na doma, my chodime uz 3 roky, synovi treba dotiahnut posledne pismeno L. Ja som s nou spokojna, syn ju ma rad.

bami8888
7. aug 2023

My chodíme s dcérkou k pani Kentošovej,je skvelá,dcérka ju má veľmi rada a to je tiež je pred cudzími hanblivá.