Lacná a chutná donáška obedov Košiciach

19. nov 2023

Žienky, prosím o tipy na cenovo prijateľnú donášku chutných obedov v Košiciach. Som z Prešova, nevyznám sa. Je to pre dcéru, na univerzite majú draho.
Vopred vďaka za všetky tipy.

beata_k
19. nov 2023

Na bistro.sk nieco urcite najde

alickapusinka
19. nov 2023

čo je to draho.

ivkav5
19. nov 2023

CocoBongo alebo Cucamamba 🙂
Cocobongo ale odporúčam využiť vlastnú donášku, neúčtuju si nič (max 50centov, ak to je niekde ďalej) a cena je neporovnateľná ako na nejakom Bolte, Wolte 🙂 My objednávame od nich pravidelne do práce.

hrvn
19. nov 2023

Koľko jej stojí obed na škole? A ešte kam chodí do školy?

hawaiib
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinkgirl
20. nov 2023

Odporúčam Veterán pub, ale objednáva sa ráno do 8.30h na ten deň. Chutné, dobrý výber. Pozri aj Šmakovňa - len tu je tuším odber min 2-3 obedov naraz.

banalu
21. nov 2023

No, asi tazko bude mat nieco lacnejaie ako skolsku jedalen s dotaciou od statu na kazdy obed. Na aku skolu to chodi. Ved to bol raj si nakupit v jedalni aj kadeco ine ako obed, na ISIC a tym padom lacnejaie ako v obchode. Sladkosti, pecivo, vody, dzus...

autor
22. nov 2023

Ďakujem za všetky tipy 🙏 chodí na tuke.. polievka 1,5€, mäso 6€ len za to mäso, prílohy sa platia osobitne, to už sa nepamätám koľko presne spomínala.. no ja neviem, ale mne to príde celkom dosť, hlavne keď tie prílohy sa priplácajú osobitne a ešte keď si to vynásobí krát 5 dní krát 4 týždne.. 🙄

subartic
22. nov 2023

tomu nerozumiem však každá VŠ by mala mať dotácie pre študentov na jedlo . Môj syn chodí na Žilinskú univerzitu a za celý obed platí od 3,70 do 4,20 podľa typu jedla

janage
22. nov 2023

Tu máš cenník jedálni TUKE, je ich viac. Najlacnejšia donaska v KE je takých 6e obed plus cena donášky min. 0.50e takže nemyslím, že nájdeš lacnejšie
https://jedalen.tuke.sk/denne-menu

janage
22. nov 2023

6,50e stál podľa toho cenníka taký najdrahší mäsový obed čo bol zhovadzieho mäsa, to by ani v donaske nebolo lacnejšie 😉

michelle567
22. nov 2023

Súhlasím s @janage dajú sa pozrieť aj iné dni a už tam nad 6€ obed ani nie je. Aj polievky su lacnejšie, nestojí každý deň 1,50. Dcéra si tie obedy kupuje alebo dobíja ISIC a platí s ním? Lebo tam jej potom za obed vrátia dotáciu takže to bude mať lacnejšie, určite než nejakú donášku...tak či to využíva

laurikalalinka
22. nov 2023

Skús Červený kríž obed stojí 5,50 ale je výborný

janage
22. nov 2023

@laurikalalinka pozerám ten červený kríž, ale asi niečo zle robím, lebo ja vidím len donášku pre dôchodcov a len do určitých časti mesta.
Verejnosť nevidím. Ani sumu 5.5e

laurikalalinka
25. nov 2023

Zasielam cenník.