Kvalitné kaderníctvo

tckbia
17. sep 2024

Dobrý deň, chcela by som opýtať, vedeli by ste mi niekto odporučiť kaderníctvo, nezáleží vôbec koľko berú € ale ako kvalitne to robia. Chcem niečo ako balayage/ombré. Ďakujem.

mikitilik29
18. sep 2024

@tckbia táto slečna je fakt dobrá čo sa týka vlasov, ale je aj dosť drahá a ťažko sa ku nej dostať, čakacia doba je aj mesiac.

biba_18
18. sep 2024

@mikitilik29 mesiac 🙂 v KE sú salóny kde čakáš aj 3 ...

mikitilik29
18. sep 2024

@biba_18 neviem... pre mňa mesiac už je veľa 😃

papaya1234
19. sep 2024

Za mňa rozhodne Infinite Beauty Košice 🙂 https://www.instagram.com/infinite_beauty_kosice/ Chodila som tam pravidelne na balayage. Presvedčili ma nielen fotky na instagrame, ale aj cena, ktorú vám povedia aj vopred do správy, takže sa nemusíte báť nemilého prekvapenia. Navyše poradia. Môžete prísť s fotkou a ukázať im a hneď vám povedia, či sa to dá hneď alebo treba viac sedení. Nezničia vám vlasy, dajú si na tom záležať. V cene je, ak si dobre pamätám, aj podstrihnutie a konečný styling čiže žehlenie, fukanie, natočenie, takže na konci vás čaká fakt vau efekt, keď sa pozriete do zrkadla 🙂 Za mňa najlepšie kaderníctvo, kde som kedy bola, keďže nespravia nič, čo by s vami neodkonzultovali vpred - výber farby, koľko odstrihnúť atď. Bonus je tiež veľmi príjemný personál. Som introvert a rada sa tam vraciam

moncici7
19. sep 2024

@biba_18 prosim ktore?😂

biba_18
19. sep 2024

@moncici7 ktoré sú na 3 mesiace vybukované? napr. lured…