Ktorá kozmetička robí obočie aj v nedeľu?

8. dec 2023

Ahojte,
Prosim nepoznate nejaku kozmeticku, ktora mi nakresli v nedelu obocie?
Bola som dnes na upravu obocia, ktora dopadla totalne katastrofalne. Uz som si aj porevala.
Mame vianocne fotenie a ja mam miesto obocia dve ciarky bez tvaru 😭.
Dakujem pekne

142230919213
8. dec 2023

Daj nám foto pre predstavu, možno to nieje až tak zle

ptvw
8. dec 2023

Presne daj fotku aj minule tu jedna kocka bola nešťastná a ukludnila sa keď sme viaceré napísali ze to ma super 🙂

nikasmile
8. dec 2023

@ptvw tak tak, ona to mala lepšie ako pôvodne.

tatianka0000
8. dec 2023

Daj fotku

autor
8. dec 2023

Nech sa paci, jedno vyssie ako druhe. A pomlcky bez tvaru

alexandraas
8. dec 2023

Toto naozaj nie je dobre podla mna :(

autor
8. dec 2023

@alexandraas viem 😭😭😭 keby sme nemali to fotenie tak kaslem na to, ved to dorastie, aj tak som na materskej nikto ma nevidi, ale toto 😭😭😭

aaadkaaa
8. dec 2023

To ti v chranenej dielni trhali? Ach jaj, odobrat vsetky "certifikaty" zo steny tejto kozmeticke...ak nikoho nezozenies, daju sa kupit take sablony, ktore len vyplnis tienom na obocie, ak si ho sama nevies nakreslit....

autor
8. dec 2023

@aaadkaaa ja ked som to doma videla, som skoro odpadla. Bola som tam pred mesiacom a bola som nadmieru spokojna. Teraz ma dostala do ruk ,ina, tak to tak dopadlo. Ked som sa tam vratila, ze nech s tym nieco urobia, tak ze sa neda, ze musim pockat kym to dorastie.

mandarinka555
8. dec 2023

Vždy lepšie, ako toto

alexandraas
9. dec 2023

@mandarinka555 to je tetovane?

mandarinka555
9. dec 2023

@alexandraas Áno...katastrofa....Keď som sa zbadala, chcela som sa odj****ť.

alexandraas
9. dec 2023

@mandarinka555 no teda..riadne obluky😁 asi by som mala rovnaku reakciu ach jaj...ja som bola 2x objednana na tetovanie obocia,raz ochorela pani a druhy krat som ostala tehotna..ale stale sa odhodlavam a presne pre tento pripad,sa toho bojim..mam to stastie ze dvadsiatim zenam urobi dokonale obocie a ja dopadnem bud ako autorka temy alebo ty..ako ste to doriesili?

mandarinka555
9. dec 2023

@alexandraas Práveže nijako...Začala ma presviedčať, že to tak má byť, lebo mám nejakú mimiku, či také bludy...Nechcela mi to ani opraviť...Hlavne, že na stránke na FB má dokonalé fotky a stovky spokojných zákazníčok. Napísala som recenziu, aj s fotkou samozrejme, okamžite zmazaná a zablokovaná.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patus_2
9. dec 2023

Nieje to také zle, aby sa to nedalo zachrániť. Nepíšeš odkiaľ si, aby sme ti vedeli posunúť kontakty. A ak aj nikoho nenájdeš, dneska choď do drogérie, kúp si fixku na obočie, pomádu, možno nejaký gél alebo mydlo. Svoje obočie vyčeš špirálkou, fixni ho mydlom na obočie, dvojfarebnou pomadou dokresli požadovaný tvar-svetlejsia na začiatok, tmavšia na koniec a fixkou na obočie už len dotiahnu detaili. Určite to zvládneš 🙂

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
princeznaaa12345
9. dec 2023

U nás napríklad robia obočie Číňanky čo robia nechty(tesco) , tie sú tam stále

autor
9. dec 2023

@patus_2 kosice, pisala som to do skupiny kosice, myslela som ze to uvidia len ludia v skupine

autor
9. dec 2023

@patus_2 ja som uplne antitalent, ja sa ani nemalujem takze tieto veci nehrozia

sunshine_18
9. dec 2023

Autorka toto by sikovna kozmeticka vedela pekne dokreslit ,drzim palce nech nejaku najdes . A dufam ze tej co ti toto spravila s tvarou si nezaplatila 👍🏻

vkatush
9. dec 2023

Skúsila by som zavolať v Auparku alebo v optime tie salóny, či niekto ťa nezoberie. Napr v Auparku Vánok, oni robia aj cez víkendy, len či bude voľný termín.

mandarinka555
9. dec 2023

@julia2002 Salón Janica, na Krivej ulici v KE

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janadj
10. dec 2023

Skus v auaprku kozmetika Vánok, tam robia ak v nedeľu.

adrianahudax
10. dec 2023

Ojj toto ma tak mrzí 🤦 keď žena príde do salónu s očakávaním a odíde so slzami v očiach 🫣 ak by si bola bližšie hneď by som ti ho upravila 😊 ale toto je jedna veľmi nešikovna...ani kozmetičkou sa to nazvať nedá 🤷‍♀️

sreliska
10. dec 2023

Eliška PhiShading facebook