Krstiny v Košiciach

genijulka
19. sep 2023

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakú reštauráciu na oslavu krstín, kde sú pekné priestory a dobré jedlo za primeranú cenu? Ideálne ak by bol prístup do reštaurácie bezbariérový a bol tam aj detský kútik.
Ďakujem veľmi pekne. 🙂

surama
19. sep 2023

@genijulka Iron ma dole velky salonik alebo hore maly. Akurat bezbarierove to nie je no. Ale super varia 🙂

lydka84
19. sep 2023

Stara sypka

bu1bu
21. sep 2023

My sme mali v penzione Set.

claire10
30. sep 2023

my sme mali oslavu prijimania v hoteli zlaty dukat na hlavnej, sice tam nie je detsky kutik ale boli sme spokojny, bolo to v sobotu a boli sme v restauracii iba my, lebo cez vikend maju zavretu restauraciu..

slniecko5
30. sep 2023

Zlata podkova na kvp , salónik, je tam detsky kútik, krb, balkón, v októbri pred rokom nám ponúkli kačacie hody. Ceny ok.

christie11
30. sep 2023

My sme boli v Barci, v Bonaparte. Super detský kútik, dobre jedlo,ochotný personal

genijulka
autor
5. okt 2023

@bu1bu Bola si spokojná? Jedlo bolo chutné? Koľko stálo menu pre 1 osobu? Bola v cene aj nejaká výzdoba? Ďakujem za odpovede. 🙂

bu1bu
6. okt 2023

@genijulka ano bola som velmi spokojna, aj hostia si velmi pochvalovali, hlavne moznost ist von na ihrisko s detmi, boli sme v saloniku, jedlo bolo velmi chutne a porcie take ze par hosti si dalo zabalit nedojedene, uz si nepamatam cenu na osobu ale splnili sme ich limit konzumacia nad 500€ pri objednani salonika 🤣 neviem ci to este maju ako podmienku.
Manzel tam chodi castejsie na obed a zhodnotil ze pocas nasej oslavy sa prekonali, co sa tyka jedla ☺️

anastazia93
3. jún 2024

@bu1bu
@genijulka
Mali ste krstiny v Sete? Prosím je tam aj klimatizácia?

genijulka
autor
3. jún 2024

@anastazia93 Nakoniec sme nemali krstiny v Penzióne Set. Priestor je síce pekný, ale ceny naozaj prehnané...teda aspoň podľa mňa.
Neviem teda poradiť, že či je tam klimatizácia. Najlepšie je zavolať prevádzkarovi a ísť sa tam pozrieť osobne.

anastazia93
4. jún 2024

@genijulka a kde ste mali ?

bu1bu
4. jún 2024

@anastazia93 neviem ci je tam klíma, zavolaj si tam alebo over osobne, my sme to mali v takom počasí ze klíma nebola potrebná, možno bola ale nepostrehla som to.