Košice - odstránenie hemeroidov

11. jún 2024

Pekný večer všetkým

Chcela by som sa opýtať nemá niekto skúsenosti a kontakt na lekára ktorý odstraňuje hemeroidy gumičkami (ligácia hemoroidov).

Potrebovala by som kontakt, info o cene a hlavne ako ste sa cítili po zákroku.
Čítala som že toto je najmenej bolestivé po zákroku, lebo po zákrokoch laserom a chirurgicky mávajú ľudia veľké bolesti.

Dopredu vám ďakujem za odpovede

egonsk
11. jún 2024

iba lekar ti moze urcit ci je to na rezanie, alebo gumickovanie. v nemocnici to je zadarmo pokial sa nemylim, ibaze ti to musi samozrejme lekar naindikovat ako potrebne.

pink_lady
11. jún 2024

Tak ono vzdy budes mat bolesti po...svagrina bola 2x, minuly tyzden v Prešove...A akurat dnes pisala ze vcera na kontrole doktora skoro kopla co to tak bolelo a dnes to boli velmi...neviem ale aku metodu pouzili, no inu ako minule...

alickapusinka
11. jún 2024

Mne pomohla len klasická operácia nič iné. Ak áno iba nejaké krémy dubov kôra odvar prípravky na chvíľu odvtedy mám pokoj.

janinah
11. jún 2024

Som po operácii laserom v PO....také " bolesti". že som neužila ani jednu tbl analgetiká...odporúčam túto operáciu kade chodím...moja sestra tá ista skúsenost

egonsk
11. jún 2024

@janinah niezeby som ti neveril, ale zalezi aky si mala stupen, typ a mnozstvo. Navyse laserom sa moze rezat, alebo vpichovat a vnutorne spalovat co su 2 odlisne metody aj laseri. Takze ak chces jej poradit laser, treba byt konkretnejsi aj 😉

janinah
11. jún 2024

@egonsk mám vzdelanie na to.aby som o operáciách vedela celkom dosť... konkrétne veci vysvetlia konkrétnemu kandidátovi na op.pri prvom vyšetrení

egonsk
11. jún 2024

@janinah super, to ti neberiem ... ja mam tiez osobnu skusenost, pricom opravu chcem uz radsej skalpelom v statnej nemocnici. Tvoj prispevok a reakcia zneju ako skryta reklama.. prepac.