Košice - najbližší aquapark

dada7701
22. júl 2024

Dobrý deň, ideme do Košíc zajtra, kde sa dá najbližšie okúpať, alebo poraďte nejakú akciu s deťmi 11 a 4 roky ?

viestta
22. júl 2024

Najblizsie mas len v Madarsku. V meste su presne 3 kupaliska. Chodte na Alpinku detskym vlacikom z Crmela. Mala sa tam zabavi, pre velke je tam aj lanovy park aj Udolie Manitou s mimni ZOO a atrakciami
https://divertido.sk/

earlgrey
22. júl 2024

ZOO, je tam aj dino park, lepšie ako Alpinka, na Alpinke je podľa mňa hrozná nuda 🙂

vyrovnanaosoba
22. júl 2024

V tej horúčave radšej kúpalisko. V KE mate kúpaliská, alebo potom ísť na šíravu, tiež do maďarska.
Včera sme boli v zoo a skoro žiadne zvieratá vonku neboli. Ale je tam aj bobová dráha, 😁

viestta
22. júl 2024

@vyrovnanaosoba ty si uz bola v lete na niektorom z tych troch kosickych kupalisk? Aj pre domorodcov je to posledna volba (preplnenost), navstevnikom Kosic to neodporucam vobec.

vyrovnanaosoba
22. júl 2024

@viestta áno bola som. Toľko miesta sa tam vždy našlo aj pre nás 🤭

bela30
23. júl 2024

@dada7701 Thermal park Sirava.

hopsik
23. júl 2024

Približne 45 minút cesty autom z KE je aquapark Lipany. Je to tam veľmi pekné.

evka64
24. júl 2024

@dada7701 V Presove je Aquapark Delna, my tam chodime

oblecenie99
24. júl 2024

@viestta Ani na jedno z tých našich kúpalísk by som návštevu neposlala, súhlasím :D

Autorka, baby ti tu poradili, skúste Šíravu (ale tam je termal park),potom v Prešove a v Lipanoch. V krajnom prípade Poprad (Aquacity), si tam do hodiny od KE.

Ináč potom ozaj odporúčam smer južný sused:
Tiszaújváros
Nyiregyháza (Aquarius)
Miskolc (Miskolctapolca, alebo Selyemrét)
Kisvárda (Aquacinema)
Sárospatak (Végardó) - ale toto fakt na vlastnú zodpovednosť, veľmi veľmi preplnené, a malé.

Ale ako čítam, asi píšem po lehote, ale možno niekomu zoznam bodne

evaachesa
1. aug 2024

@oblecenie99 prosím ťa ktoré z tých maďarských by si najviac odporúcala so 4 ročným dieťaťom? Nejaká menšia šmýkačka by stačila, veľké tobogány ešte neriešime. Vďaka. 🙂

oblecenie99
1. aug 2024

@evaachesa Aj Miškolc, Tiszaujvaros, keďže sú pomerne blízko KE, ale osobne mám rada Nyíregyházu,mne sa tam páči celkovo... Zvažujeme na tri dni koncom leta, majú tam skvelé zoo, kúpalisko je aj vonkajšie aj vnútorné, navyše majú vedľa aj prírodné kúpalisko. Okolie kúpaliska je fajn na prechádzky, plno detských ihrísk, aj tematických, pekný park.

evaachesa
1. aug 2024

@oblecenie99 veľká vďaka, tak toto ma presvedčilo že pôjdeme práve do Nyiregyházy. ☺️ Ďakujem.🌷