Košice - laparoskopia

aprilovekuriatko
3. júl 2022

Ahojte žienky,
kde v KE ste podstúpili laparoskopiu priechodnosti vaječníkov? Zistili vám pri tomto zákroku aj iné veci? Ďakujem za radu.

marlen16
3. júl 2022

Odporúčam novú nemocnicu, mne robil laparoskopiu (diagnosticku) Dr.Urdzik a zistil endometriozu, odstránil loziska, jednu noc som tam pobudla a na další deň sla domov.

marianka2525
4. júl 2022

zbytočne laparoskopiu koli priechodnosti vaječnikov 🙂 mne to spomínal môj gynekolog ked sme sa snažili o bábatko robi to v Myslave Dr. Juhás nejakým kontrasným gelom a ultrazvukom..určite skus 😉

marlen16
4. júl 2022

@marianka2525 na tom som bola, u Juhasa, vola sa to HyCoSy. Ano, je to neinvazivny vykon, ale ani zďaleka neodhalí to, čo laparoskopia…napr.zrasty, cysty, endometriozu…ale ak autorke ide iba o zistenie priechodnosti, tak potom hycosy bude stačiť. Ale určite nie u Juhasa. Už by som tam nikdy na taký výkon nešla, naplánoval to na úplne zlý deň cyklu ako mal, aj jeho závery boli úplne mimo- vraj podl neho som mala PCO pričom mám veľmi nízke AMH takze opak PCO. Lekár z Klinika v Brne, ktorú sme navštevovali, povedal, že to vyšetrenie kvôli týmto a ďalším chybám ani nemôže brat v úvahu lebo nemá žiadnu výpovednú hodnotu…autorke odporúčam ísť na hycosy skôr do CAR, napr. schválený je Helios Kosice…

aprilovekuriatko
autor
10. júl 2022

@marlen16 to hyfosy nechcem, chcem normálnu laparo, odhalí viac, ak je niečo