Koľajničky na kočiar po schodoch

yellowka
23. apr 2020

Neviete o niekom kto vie namontovať koľajničky ku bytovke na kociar? Jedna sa len o 5 schodov zvonku bytovky, keďže vstup nie je priamo ale po schodoch. Vďaka za hocijaké info 😉

lentilkaxxx
24. apr 2020

Tiež riešim druhú kolajnicu do pivnice, jednu máme na kraji zabetónovanú. Ak nemáš vhodné podmienky ako ja (vieme to vyriešiť drevenou doskou, susedia sú v pohode, sme malá 6-bytovka), išla by som na OSBD a tam sa informovala. 1. Isto budeš potrebovať aj súhlas ostatných susedov, 2. Verím, že nebudeš prvá vo veľkých Košiciach, ktorá to rieši. Isto budú vedieť poradiť aj firmu.
Teoreticky jednu na kraj zabetónovať, bude aj na bicykle a druhú napr.kovovú nejako primontovať na schody, ak nebudú súhlasiť s betónovaním.

moninah
24. apr 2020

@yellowka u nas sa to muselo odsuhlasit na domovej schodzi. Spravca bytoveho druzstva mal nejaku firmu. Kovove lyziny namontovali potom rychlo.

yellowka
autor
24. apr 2020

@moninah podľa nových pravidiel sa už nemusí schvaľovať ale domovnicka to schválila a preplatí len nikoho nepozná kto to robi

balint83
25. apr 2020

@lentilkaxxx ja to riešim tak ze vyrábam vyklapacie a zamykatelne. Na bok steny

elly23
28. apr 2020

@balint83 waw a mate foto?

balint83
28. apr 2020

@elly23 nieco podobne na takom štýle vyzdvihnutie do boku

barboramiko
5. jún 2023

@balint83 Dobrý deň prajem, otázočka k tým koľajniciam, robite ich na zákazku? Riešim aktuálne tuto tému v bloku a nemáme nikoho kto to robí, tak skúšam šťastie 🙂

balint83
12. jún 2023

@barboramiko áno aj