Kežmarská 28 verzus Kežmarská 30

kami36
23. mar 2023

Prosim poradte .Mam doma prvacika a neviem sa rozhodnut medzi Kezmarskou 28 alebo Kezmarskou 30..

maranco
23. mar 2023

@kami36 Najlepšie vyšla Bernolákova 18 a druhá je Kollárova 2

kami36
autor
23. mar 2023

@maranco Dakujem ale potrebovala by som vediet rozdiel konkretne medzi tymyto dvoma

lady_angel8
24. mar 2023

Tiez sa pridavame. Vcera sme boli na DOD 30 ale nic som sa o skole nedozvedela (bolo to najhorsie DOD na ktorom som bola) a naopak na 28 som bola milo prekvapena. Bola som rozhodnuta ze ju dam tam a potom som nasla clanok o sikane 8r dievcatka :(

susannnsusan123
27. mar 2023

@kami36 zSK28 bola niekedy jazykova skola a 30 skor matematicka, ale ako to je teraz netusim. Myslim, ze asi tak isto. Synovec nastupi v septembri na 30, a obe skoly su z tych lepsich.

kami36
autor
29. mar 2023

@lady_angel8 Myslim, ze ta riaditelka tam uz nieje koli tej sikane ,opravte ma ak sa mylim.

kami36
autor
29. mar 2023

@susannnsusan123 aj teraz je to takto.Dakujem

kami36
autor
29. mar 2023

@lady_angel8 ja som bola tiez.Ja som bola zase unesena z riaditelky.Vyzerala mega zlata.Myslela som si ze dam syna na 28ku ( tam som DOD nestihla),ale ked som bola pozriet na 30ke tak sa mi tam celkom pacilo.Ale zase ja nemam s cim porovnat.Tak som rada ze pisete ze 28ka sa Vam pacila tiez.Dakujem

lady_angel8
31. mar 2023

@kami36 no možno ste boli v druhej skupine neviem, ale my sme stihli dar riaditeľke jednu otázku ohľadom krúžkov. Ja nwm možno som kritická ale mám viac DOD za sebou a všade mali nejaké stanovištia s akciami, kde deti niečo robili s učiteľkami alebo žiakmi a rodič sa mohol porozprávať s učiteľmi. Tu to bolo čisto o obhliadke školy. Akurát otvorená hodina bola super 👍. Boli sme pri pánovi učiteľovi a on videl, že dcéra by aj chcela reagovať, len sa hanbí a napokon ju trpezlivosťou dostal k tabuli, čiže z neho som bola unesená, myslím že žiaci čo ho majú za triedneho majú vyhráte 👌

kami36
autor
6. apr 2023

@lady_angel8 bola som v druhej skupine.Velmi pekne dakujem za Vas nazor🙏pomohli ste sa mi rozhodnut

luci550
6. apr 2023

Mozem sa spytat prijimaju deti na tieto skoly aj z inych obvodov?? Ma niekto s tym skusenosti?

bu1bu
7. apr 2023

@luci550 mam dcéru prvacku na K30, sme úplne mimo obvod, nebol problém s týmto.