Kde zoženiem reklamné predmety pre deti?

moni2522
11. máj 2023

Ahojte 🙂
Vopred sa ospravedlňujem, ak to sem nepatrí....
Dcéra ide do školy v prírode a pani učiteľky nás poprosili, či by sme nevedeli zohnať nejaké reklamné (sponzorské) predmety pre deti, aby mali čo darovať deťom pri nejakých súťažiach a tak... My v práci nemáme nič také.
Nie je tu prosím niekto z KE, ktorý niečo také má/dostáva?
Ako poslednú možnosť mám, že kúpim nejaké lízatká. Poprípade máte nejaký typ na nejakú drobnosť, ktorú kúpiť?
Detí bude cca 53, takže skôr niečo lacnejšie 😄

anjelicek26
11. máj 2023

Ak chces nastvat ucitelky, tak im kup pistalky... kaufland mava 25-balenie za 8e, aspon u nas teda... na amazone 72 kusov 15e...

moni2522
autor
11. máj 2023

@anjelicek26 to som si nikdy nevšimla, ale veľmi dobrý nápad 👍 tie súťaže vraj budú mať až niekedy ku koncu, tak snáď by ich to nenaštvalo 🙂

jaja1979
11. máj 2023

@moni2522 ja často kupujem na MDD, keď mávame súťaže s deťmi, v Teddi, mávajú veľké zľavy niekedy. Naposledy som kúpila fotorámiky zľavnené z 3€ na 20 centov (brala som vtedy 100 ks😉) Treba popozerať, tam sa dá kúpiť kopec drobnosti za pár drobných.

moni2522
autor
11. máj 2023

@jaja1979 ďakujem, pôjdem pozrieť 🙂

pinkgirl
11. máj 2023

@moni2522 zájdi do Fliyng tiger a nájdeš veľa vecí za pár e. Rôzne gumy na gumovanie, nálepky, cukrikovy prsteň atď... na odmeny ideálne. My sme našej učiteľke dali peniaze a ona tam kúpila veci na odmeny.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
12. máj 2023

@stvura Nikto z riaditelov nepresuvs zodpovednost na rodicov.
V svp na vyletoch a pod. ziadne sutaze nemusia byt, pripadne ak su tak nemusia byt ziadne odmeny. Ucitelkam je to ale tiez luto, tak oslovia rodicov, ze kto moze, tak nech nieco prinesie. Je to pre deti aby mali radost, ak nikto z rodicov nemoze doniest, tak proste odmeny nebudu.
Vacsina riaditelov riesi existencne problemy skoly - zakladne vybavenie na vyucovanie a naozaj uz nie je kedy alebo od koho pytat este aj odmeny do sutazi...

Ale jasne, treba si kopnit do ucitelov, ti vzdy za vsetko mozu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
12. máj 2023

@moni2522 Toto je požiadavka na rodičov, ktorí majú možnosť niečo také zohnať. Čiže, keď tú možnosť nemáš, nerieš. Keby každý jeden rodič prispel 53 kusmi čohokoľvek, tak v konečnom dôsledku každé z detí dostane 53 kusov niečoho: lízatko, balónik, pero, píšťalka, farbičky... atď, domysli si ďalších 48(!!!) kusov takýchto predmetov! Nezháňaj vôbec nič, prosím ťa.

nafka0483
12. máj 2023

@stvura Podla tvojej skusenosti nemozes generalizovat, ze to takto plati vsade 🤷‍♀️🤦‍♀️