Kde v KE mi urobia ultrazvuk prsníkov?

momkaa
28. aug 2020

Ahojte idem si pre radu k vám kde v košiciach mi urobia ultrazvuk prsníkov bola som u gynekologicky a ta mi povedala že keď prestanem doručiť úplne tak že mám prísť si pre výmeny listom že to každá žena ma ísť keď prestane dojcit že či nie počas dojcenie rakovinu prsníkov či som nedostala a tak že pre istotu mám ísť tak sa chcem opýtať jednak že kde v ke to robia lebo som sa pytala svojej gynekologicky že kde tam mi len povedala ze všade ... A ďalšia je otázka aj vás po ukončení dojcenie posielal vaša gynekologicka a či st toho istého dôvodu alebo ma tam poslala preventívne pre istotu ak by náhodou alebo je to normálne

dilino
28. aug 2020

Je to normálne teraz aj moja sestra bola.A odpoved gynekologičky že všade to robia je akože čo.No na vrátnici alebo v pitevni no to určite nie takže kde je to všade lístok ti sice da ale to ti tak bude na dve veci ked nebudeš vedieť kam máš ísť a to môže trvať aj 2 mesiace je čakacia doba.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ericka_123
29. aug 2020

@momkaa ja idem v pondelok na polikliniku pri radnici, ale robia aj v Šaci a na Brigádnickej.

hlubik
29. aug 2020

@momkaa procare kvp ja za 1 euro

katulienocka999
30. aug 2020

@momkaa je to normalne, kazdeho po ukončení dojcenia posielaju.. Ja som objednana na november v Myslave, chodi tam jedna dr ktora robi ultrazvuk prsnikov