Kde prosím kúpim kvalitný rúž a maskaru?

28. júl 2024

Ahojte, potrebujem poradiť v ktorej drogérke v Košiciach viem zohnať ideálne v zľave rúž skôr nude odtiene... Alebo ktorá značka je dobrá a kvalitná? Že sa nezotrie hneď po napití z pohára?
Aj kvalitná špirála? Ďakujem.

egonsk
28. júl 2024

DM drogeria ;)

lenkasarka
28. júl 2024

@egonsk tam nakupuješ ruže a špirály ? 😉

egonsk
28. júl 2024

@lenkasarka jasne, hned vedla wc cistica a prasku na pranie, regal kolmo k nim. 😁😉

isis234
28. júl 2024

@egonsk prosím ťa, ktorú značku?

mimka1402
28. júl 2024

Pre mňa je top Maybelline, ich matné ruze, držia silno niekomu vadia prídu im suche, ale keď sa staraš o pery tak rúž im neublíži.😄😊
A špirálu testujem tiež Sky High, ale maskara je jediná vec ktorá každej vyhovuje iná. Každá ma iné mihalnice a musíš vedieť aky "kartacik" ti vyhovuje. 🙂
Dm, Douglas, Teta, proste záleží od rozpočtu, ja objednávam už z notina.🙂

lindus_esterka
28. júl 2024

Ja som milo prekvapena z ruzu od Catrice Full satin nude, vydrz sice priemerná - a zlieza pekne rovnomerne, ze to nevidiet - ale v pohode mozes pretriet novou vrstvou a nezalieza do "vrubok" na perach (neviem ako sa to vola 😃) a za cca 4€ nie je o com. Dlho vydrzi od dermacolu 16h lip color, ale tento ked zlieza tak mne to na perach vidiet, ze niekde je a nikde nie,takze si ho po ocku priebezne kontrolujem. Stoji cca 8€. Oba som kupila v dmke

fineta
28. júl 2024

Dostala som darček takýto rúž od Mary Kay a musím povedať, ze je uzasny....

lindus_esterka
28. júl 2024

Spirala ako pise mimka - kazdemu sedi ina. Za seba odporúčam YSL Volume Effet Faux Cils a Lancome Hypnose (tuto pouziva aj kamoska a chvali si), kupis v marrionaud, douglas

isis234
28. júl 2024

Veľmi dávno som kupila.. Dermacol Ilusión Super Volume cca 5- 6 € ,, spokojnosť. Teraz objednávam z Oriflame vodeodolnú v oranžovom balení, v akcii

kate_cs
28. júl 2024

Za mňa rúže od slovenskej značky Fraela, keď sa rozprávame o kvalite. Kde sa dajú kúpiť v KE musíš ale pogoogliť.

autor
28. júl 2024

@lindus_esterka myslíš tieto?

lakebabe
28. júl 2024

Ak tam mate Fann, Marianna Marionnaud alebo Douglas tam kúpiš všetko

lindus_esterka
28. júl 2024

@autorka tento, len iny odtien. Ale pozeram teraz dm a uz ho online nevidim🫤

taktotedanie
28. júl 2024

Isla by som do pupy v auparku

barrilla
5. aug 2024

za mňa top je rúž Armani v Douglase. A celkovo kúpiť z parfumerie kvalitné, hoci drahšie značky.