Kde parkovať v Košiciach?

17. júl 2024

Ahojte, potrebujem sa zajtra dostať na aute do Košíc ku námestiu, kino Usmev, Kasarenske namestie. Neviete kde by som mohla bez problemov zaparkovať, kľudne aj nejaký 1-1,5 km ďalej, aby som sa vyhla elektrickam, premavke atď, som taká sviatočná vodička. Na aute som bola v Košiciach zatiaľ iba 2x a to pri Tescu, Trolejbusova. Veľmi si netrúfam jazdiť okolo námestia. Tak kde v blízkosti by som mohla zaparkovať, aby som sa vyhla elektrickam a väčšej premávke. Musím ísť na aute. Dakujem

viestta
17. júl 2024

Vsak zaperkuj pri Tescu a odvez sa do mesta autobusom. Chodi tam 71, 72, 27 (mozno aj nieco ine) vystupis na Mlynskej baste a potom prejdes krizom cez nadvorie az ku kinu Usmev
Da sa zaprkovat pri Jumbe, mas to relativne blizko, ani elektricky tam nejazdia ale na zaver musis zvladnut "kruhac" na najblbsej kosickej krizovatke

vkatush
17. júl 2024

Odkiaľ ideš a v akom čase cca ?
To tiež závaží.

autor
17. júl 2024

@vkatush z Michaloviac, z okolia. A okolo obedu

autor
17. júl 2024

@viestta ďakujem, ešte sa opýtam, stoja pri Tescu aj nejaké Taxíky, keby som nestíhala a nemohla čakať?
Ake približne majú taxy? Na námestie sú to necelé 4km.

viestta
17. júl 2024

Ja taxikmi chodim minimalne, takze v tomto ti neporadim

vintage_woman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banalu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gas1201
17. júl 2024

máš veľa možností..
ja by som to nechal na parkovisku pri trhu na Luniku 2 (to je sídlisko Terasa). máš to bezplatne a pešo do usmevu to vieš dat za 20min. taxikom (najlepšie Boltom) ťa to vyjde okolo 3€. za mňa je toto najlepšia možnost.

banalu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
banalu
17. júl 2024

Prosim ignoruj, ak by si to zvladla k Jumbu, zvladnes uz aj k usmevu. Dnes mam pripeceny mozog 🤦‍♀️

gas1201
17. júl 2024

ešte pozámka - neviem na ako dlho to plánuješ odstaviť, no to čo som poslal je bezplatné.