Kde nájdem Poštovú banku, keď pobočka bola zrušená?

zobaka
5. dec 2023

Ahojte, kde prosím vás vybavím veci v banke ako účet, kartu, ktorá mi už expiruje, keď pobočky poštovej banky boli zrušené? Vybavím to aj na pošte? Googlila som, ale som nenašla, v Dargove je už len 365 bank. Dakujem

maranco
5. dec 2023

@zobaka skús https://www.postovabanka.sk/obchodne-miesta
Keď končí karta nepošlú ju automaticky poštou na adresu? Len v IB si skontrolovať/aktualizovať adresu.
Senior šiel na pobočku 365 riešiť sporiaci účet mal ho v poštovej banke a odchádzal s papiermi že má zriadený/presunutý do 365 banky.

maranco
5. dec 2023

To miesto na ktoré doteraz chodil malo názov poštová banka a potom ho premenovali na 365 bank takže automaticky šiel tam kde chodil predtým, nevšimol si že je to "nová" banka.

zobaka
autor
5. dec 2023

@maranco bola som povedali, že oni už nie sú poštová preto sa pytam

zobaka
autor
5. dec 2023

@maranco skočím na poštu, minule ma poslali prec

zobaka
autor
5. dec 2023

nechcem kartu s pin kódom do schránky, vždy som si chodila osobne

maranco
5. dec 2023

@zobaka ja mám tak, že poštou príde karta a PIN si nastavím a aktivujem kartu cez IB.

doriiis
5. dec 2023

Poštovú banku odkúpila 365 banka....choď sa spýtať do pobočky 365 banky

maranco
5. dec 2023

@doriiis Poštová banka, a.s. sa 03.07.2021 premenovala na 365.bank, a. s.
https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=19727&SID=2&P=1

petamich
5. dec 2023

365 banka = Postova banka, netusim kto a preco ti povedal, ze ti servis neposkytne ale v zasade sa "iba" premenovali a pobocky Postovky sa teraz volaju 365 banka (zjednodusene)

mariar06
5. dec 2023

Na Pošte 11 na Humenskej je priamo Poštová banka.

zobaka
autor
5. dec 2023

@petamich vidíš odpinkali má, že oni nie sú poštová, ale volala som na infolinku, v podstate tam mi povedali to isté, že už sú len na postach

petamich
5. dec 2023

Postova banka ako "znacka" zostala uz iba na postach, to je pravda, lebo primarny cielovy segment, senior tomu tazko vysvetlis, ze zmenili sme nazov a logo - to ale nic nemeni na fakte, ze servis k produktom ti poskytnu obe

Je to uvedene napr. aj v tomto (ich vlastnom) clanku:
https://www.postovabanka.sk/novinky/blog/postov...

Neviem co si sa pytala ale mala si sa informovat, ci ti servis k produktu poskytnu vsade a nie ci existuje pobocka Postovej banky - lebo na taku otazku ti odpovedali dobre, existuje ale uz iba na poste a ak sa ti to nechce riesit, tak to proste chod vybavit na postu

taktotedanie
6. dec 2023

@zobaka ahoj mojej mamke prisla nova karta, je to zasielka do vlastnych ruk, donesiemti postar alebo dostanes zlty listok, pin kod ti ostava ten isty

mariar06
6. dec 2023

@zobaka
Na Pošte na Humenskej je v tej hale vzadu pracovisko Poštovej banky. Nie je to "okienko" pošty. Pani, ktorá tam pracuje, nerobí nič iné, len Poštovú banku. Skús ísť tam.

olinkahalinka
6. dec 2023

365 bank vie robiť servis účtom Poštovej banky

viky173
6. dec 2023

pobocky postovej banky najdes na poste v samostatnej priehradke mimo okienka posty

zobaka
autor
6. dec 2023

dakujem 🙂 pojdem na postu, ano je to taka dochodcovska banka, ale mam ju uz 20 rokov, nechce sa mi menit, len proste v tej 365 som nevybavila nic, potrebovala som zmenu uctu a ze oni neriesia tych co su v postovej, cize preto som aj sem pytala, tiez som si myslela, ze je to rovnaka banka, resp. v ramci jednej banky

kokoskulka
8. dec 2023

@zobaka poštová banka už nie je ma dcérsku spoločnosť 365 banka, ale pokiaľ k nim neprelozite svoj účet z poštovej banky nebudú sa s vami vôbec baviť a pošlú vás na poštu tam ešte je poštová banka.
@zobaka

viky173
8. dec 2023

@zobaka Je to trosku take komplikovanejsie, 365.bank a Postova banka su 2 rozne banky, s roznymi produktami aj ked vedenie je to to iste a takisto aj centrala je ta ista pre obe. 365.bank najdes na pobockach a Postova banka zostala uz iba na postach. Ked si klientkou iba Postovej banky, nemas pristup k produktom 365.bank a preto na pobockach 365 nic nevybavis. Plati to aj opacne.