Kaviareň Slavia - svadba

7. jún 2024

Dobry den, mal tam niekto poslednu dobu svadbu? Ako ste boli apokojne? Aj cena by ma zaujimala so vsetkm. My budeme mat 40ludi cca

jaass
7. jún 2024

Ja som tam chcela mať ale nakoniec sme mali inde🙂 bolo to tam extra drahé 😤

autor
7. jún 2024

@jaass vazne? A kde ste nakoniex mali

jaass
7. jún 2024

Košice hotel oproti Optime, tam to bolo tiež drahé ale tak vošli sme do rozpočtu. Teraz, odkedy zvýšili ceny v Košice hoteli tak by sme si tiež už nedovolili mať🙄 podľa toho koľko máte rozpočet 🙂

autor
7. jún 2024

@jaass tak popravde nemame limit, ale zas dst 20 000 pre 40 ludi tiez nieje v plane. Cenovo nemam prehlad ani nahodou, naozaj netusim nic, este som ani nikogo nekontaktovala reku skusim najprv tu🙈 saty, obrucky, oblek, fotograf cenu cca viem, ale lonktetne histina nemam ani sajnu

jaass
7. jún 2024

Najlepšie je ísť do daných podnikov, popozerať si, uvidis čo sa vám najviac bude páčiť a dozviete sa aj cenu

hrvn
7. jún 2024

Napíš im mail, nech ti pošlú cenovú ponuku, resp, aké majú k dispozícii svadobné balíčky, koľko sa platí za sálu, čo všetko je v cene zahrnuté, či je v tom aj korkovne, či si viete doniesť svoj alkohol a tak... A budeš vedieť na čom si.. A to isté môžeš spraviť pri hociktorom podniku čo sa to zapáči... Ja som poposielala maily a podla toho som sa rozhodla, kde pôjdem aj osobne popozerať a tak...

lalala94
7. jún 2024

Ja som Sláviu oslovila zo zaujímavosti v roku 2019 (svadbu sme plánovali na rok 2020). Vtedy mi z tých cien skoro odvalilo dekel z hlavy. 😂 Našla som mail.

Prenájom priestorov bol 2400 eur celodenný a poldňový 1200 eur. Menu bolo za 60€, korkovné vo výške 3 eurá za víno a 5 eur za destilát, koláče len od nich. Neviem ako sú na tom teraz, ale predpokladám, že si určite zvýšili ceny.

My sme mali nakoniec svadbu v Hoteli Bankov (ale až v roku 2021 - COVID).

borelia
7. jún 2024

My sme tam mali teraz oslavu, cca 20 ludi, velmi a drahe a vobec sme neboli spokojni ☹️