Kardiológia Košice

6. aug 2024

Pred siestimi rokmi som patrila este k detskemu kardiologovi ale teraz ked mam 23 mi povedali, ze mam ist na kontrolu po siestich rokoch uz k lekarovi pre dospelych. Viete mi poradit kde beru novych pacientov ak je to nutne? Lebo mam ist len po tych siestich rokoch na kontrolu ci je vsetko ok, tak neviem ci mam len zaklopat alebo vymenny listok treba. Byvam pri Galerii tak som chcela ist na Polikliniku Terasa ale neviem sa tam dovolat (asi maju vela) - bola som tam nedavno po robote tak mali dovolenku ale od vcera uz robia... lebo ja som cez den v robote. Viete mi tu nieco blizko odporucit napr v novej nemocnici? Je potrebny vymenny listok? Cize treba tam prist ako novy pacient? Dakujem

tani777
6. aug 2024

Na terase,ako je pohotovost,dakedy robil dr.Holoubek,utorky prave poobede,az do 18tej tusim..vymenny listok urcite potrebujes..skus sa tam ist popytat 😊

lilizzachy
6. aug 2024

MUDr. Štefan Tóth na Letnej 45, Košice. Ja som išla k nemu v januári, bral nových pacientov. Veľmi milý, mladý doktor. Skúste zavolať sestričke a objednať sa, povie Vám aj či potrebujete výmenný lístok.

autor
6. aug 2024
taktotedanie
6. aug 2024

Potrebujes vymenny listok a zober aj nalezy