Kam s nechtom po úraze?

28. okt 2023

Ahojte baby, prosím vás kam s poškodeným nechtom po úraze? Nemá niekto skúsenosť? Bojím sa ,že mi bude rásť zle , lebo je strašné škaredý po úraze . Rada by som aby na to pozrel odborník...kam s tým? Kožné??? Nemá niekto skúsenosť ?

mamina7070
28. okt 2023

chirurgia najskor ho strhnu a narastie novy

deti95060810
28. okt 2023

chirurgia...ale ja by som počkala do pondelka....
ja som si pred rokmi sama amputovala nožom aj necht. lôžkom - úraz, k lekárovi som bola prinútená - opuchla mi ruka a dostala som horúčky.

simona20201309
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona20201309
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. okt 2023

Baby prepáčte zabudla som napísať, že je to už mesiac po úraze. Čakala som čo s abyde diať, chvalabohu nieje to zapálené ani nič..len proste je to škaredé...myslíte že keď to celé vyrastie tak je šanca že ešte bude ako kedysi? Prikladám foto pre predstavu....neviem či sa a tým chodí na kožné alebo kde....keď chcem radu , či na to niesu nejaké výživové gély alebo ja neviem ..

mamina7070
28. okt 2023

jaaaj ten to necht tu uz bol toto netreba riesit maximalne dat tu umelu cast dolu u nechtarky a v drogerke kup vyzivujuci lak

pinkgirl
29. okt 2023

Nemáš tam zápal, nový necht ti rastie. Stačí počkať kým odrastie - bude to chvíľu trvať, cca 4-6m od úrazu. Nechaj si odstrániť tú gélovú časť.