Kaderníctvo Košice

danna234
18. máj 2022

Dobry den.
Viete mi prosim poradit dobre kadernictvo v Kosiciach, kde vedia poradit vhodny strih, farbenie, zosvetlenie a neznicia sa upne vlasy?
Dakujem

katkati
18. máj 2022

@danna234 Aj ja by som to potrebovala vedieť. Prosím.

monika1308
18. máj 2022

Moja mama chodí na Lunik 2 Sokolovská 14 neviem presne ako sa vola kaderníctvo ale vraj je tam uzqsnw4 kaderníčka ktorá je super, skromná nenici vlasy a pekfetne strihá. Ja osobne som chodila do OC galéria Beauty expert tam majú veľmi šetrné metódy a kaderníčky ktoré majú veľké skúsenosti so strihmi a farbeniami všetkého druhu, mala som balayage a vôbec mi nezničili vlasy a to som šla z čiernej takmer do blond len cenovo to vyšlo na neskutočne peniaze ale výsledok stal za to. No poznám veľa kadernicok stačí napísať. Lebo som z fachu ako sa hovorí nie som kaderníčka ale kozmetička ale u kadernicok mam toho preskakane. Stačí napísať co presne chceš a na všetko viem odporučiť niekoho. Kaderníčka ktorá perfektne strihá a farbí hádam ani neexistuje ale vinimka potvrdzuje pravidlo 😁len to niečo stojí bohužiaľ

lily14
21. máj 2022

@monika1308 a vieš ak recenziu na salón Lulu? Farbenie?

monika1308
21. máj 2022

Tak tam nepoznám žiadnu kaderníčku. Ale ked som si pozrela práce ktoré uverejnili na fb tak myslím, že čo sa strihu týka a farbenia majú skvelú prácu.

simoonas
21. máj 2022

@monika1308 ahoj ja by som potrebovala iba podstrihnúť konceky:D a preto hladám nejakú katedrníčku u ktorej 5 minut práce nestoji 30 eur :D lebo naozaj stači zarovno zastrihnuť🙂

monika1308
21. máj 2022

@simoonas potom určite niekde v malom salóne na sídlisku. Tam nejedia aj topánky za takéto podstrihnutie.

andrea0710
21. máj 2022

@danna234 salón BoMi Ťahanovce dedina. Majú aj FB stránku, môžeš pozrieť práce.

danna234
autor
22. máj 2022

Dakujem vsetkym za rady 😊. Pekny den

mongi22
25. máj 2022

@simoonas odporúčam kadernictvo na KVP nad billou hore. Strihanie 6,50 a spravia to precízne.

simoonas
25. máj 2022

@mongi22 super, prosím ťa ako sa volá aby som si nasla na internete kontakt? ďakujem🙂

mongi22
26. máj 2022

@simoonas Crystal a nachádza sa na sídlisku KVP 🙂

helenaprokop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jja_na
9. nov 2023

@helenaprokop Môžem sa spýtať v danom salóne robia farbenie aj so strihanim ? A ako približne vychádza cenovo ? Na stránke som cenník nenašla. Ďakujem

helenaprokop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stefania75
7. mar 2024

Najlepšia kaderníčka v Košiciach je určite Klaudia Soltisova, aj recenziu som jej dala lebo ju mám rada