Jutka clinic Košice - recenzie

14. mar 2023

Ahojte bola mi odporučena táto klinika v Ke ..Ide o to že máme 2r syna ktorý si zlomil predný jednotku ale teda čítam zle recenzie a že sú dosť drahí a prístup nula bodov..Máte niekto iný skúsenosť?

pininka1
14. mar 2023

@nuna2112 ze su dost drahi naozaj.

14. mar 2023

@nuna2112 s malým 3 ročným tam chodím, ale to sme mali zatiaľ iba preventivky...ja som tam chodila, s prácou som bola spokojná ale to ceny sa už pre mňa tak neúnosne zvysili,že som odtiaľ odišla...momentalne co návšteva tak skoro 100e 😅

14. mar 2023

@katulienocka999 fuha ďakujem za recenziu tak pohľadame inde ..a kde teraz chodite

@pininka1 ďakujem za recenziu

14. mar 2023

@nuna2112 malého som tam nechala ale ako som písala on zatiaľ nemal problémy, teoreticky môže byť,že to majú deti lacnejšie kebyže im niečo robia. Ja som prešla do Šace na areál na polikliniku ku p dr. Padyšakovi, neviem ci berú aj deti

14. mar 2023

@nuna2112 chodime tam so synom, preventivky prebehli vzdy ok, aj dentalna hygiena. Na moj vkus je dr aj sestricka az neuprimne mila, usmievava.. pristup k detom v pohode. Kym syn nemal 1x kaz, tak sme platili len 20€ za dentalku. No za 1 plombu medzizubny kaz sme zaplatili 80€. A to nehovorim o tom, ze bol ten zub zle urobeny a o 4m sme tam boli zas, lebo sa kazil dalej a dr ma sla presviedcat, ze plomba je ok a kazi sa z druhej strany..no jasne lebo som slepa. A pif dalsich 80€ bez mihnutia oka zobrala. Platte kartou, lebo inak ani blocek nedostanete.
Hladam niekoho ineho, lebo uz tam nechcem chodit.

14. mar 2023

@molkapolka chápem ďakujem Vám za recenziu

14. mar 2023

@molkapolka dá sa tam platit kartou? Odkedy? Mňa vždy odpalkovali,že iba hotovosťou

magnetka
14. mar 2023

Oni už majú vlastnú kliniku? Začínali na poliklinike Sever, už pred cca 10-12 rokmi boli drahí.

16. mar 2023

@katulienocka999 vzdy sa dalo..len nechcu, mna sa minule snazili v dazdi poslat ku Urbanu do bankomatu..ale vydupala som si platbu kartou.

16. mar 2023

@molkapolka fasa 😒😒 a ja som vždy ako blbecek chodila hore dole ku bankomatu...aspoň budem vedieť,že keď tam niečo budem platiť ohľadom malého a mi povedia,že nemajú tak ich pošlem niekam už

16. mar 2023

@katulienocka999 nedajte sa odbit, lebo za hotovost ani blocek nedavaju, pri platbe kartou uz musia. Mna tam uz vela veci stve, tak hladam inu zubarku pre maleho.

afinity
19. júl 2023

aj u nas 2 plomby 100 € , boli sme tam do 10 minut, pristup ok ale ziadne take ze bezbolestne, normalne drzite dieta hlava ruky nohy, ale snazia sa byt rychly. osetrili ale cisto citit ze len biznis, muslea som si prosit blocek aj to mi ho vystavila na 40 € aby som si preplatila 1 plombu, a ano mala som ist do bankomatu... trapne,.. odchadzame

19. júl 2023

My sme boli v Akadémia Košice (so starším 4r najprv)nakoniec u pani doktorky Labusovej neviem si to vynachváliť... Podávajú aj premedikaciu drobec bol otapeny ale pri vedomí samozrejme že pri úkone bojoval ale absolútne nič si nepamätám a sám sa teší lebo ešte raz tam musíme ísť ...Cenovo super si myslím premedikacia asi 30€ a za plomby teraz si nie som istá či tri mu robili dokopy s premedikaciou 80€ sme platili ešte pri odchode mu dali čokoládu mini hračku ...A ešte čerešnička dali mu na výber asi 10 farieb aké chce plomby a vybral si modré tak sa všade chváli že má modré zuby 😊

puti7
13. mar 2024

ahojte, ja trocha z iného súdka - Jutkovci majú okrem vysokých sadzieb aj smerácke spôsoby - objednať si služby a nezaplatiť faktúry - na margo ich morálky ...