Jasle Košice - skúsenosti, odporúčania

zuzula507
26. mar 2024

Ahojte zaujímajú nás vaše skúsenosti so súkromnými jaslami v košiciach, najlepšie terasa ,ale môžete napísať recenzie aj z iných častí (okrem ťahanoviec,furče). Ktoré za vás áno, ktoré nie (kľudne do súkromnej správy).Sloník spoločenský pavilón by nás veľmi zaujímal, prípadne aj info ak viete že majú voľné aj od apríla. Ďakujem

mabenn
26. mar 2024

mozem odporucit toto http://jaslekajka.sk/

patriciaem
1. apr 2024

@zuzula507 ahoj, syn chodí už rok a pár mesicov do Sloníka v Spoločenskom pavilóne a za mňa super🙂 učiteľky sú veľmi milé, majú vzťah k deťom, denný program stále zaujímavý, strava za mňa tiež ok (aj ja by som prišla na obed 😄). Nastúpil tam keď mal 1,5 roka a bol z tých menších detičiek a pekne sa adaptoval. Tie menšie detičky sa hrali v jednej herni, váčšie v druhej, prípadne aj tie viac plačlivé čo nechceli byť medzi veľa deťmi tak kým si nezvykli tak mali aktivitky v menšom kolektíve. To či majú voľné miesto neviem, ale vzhľadom na počet detí čo tam bežne vídam tak asi áno ale odporúčam volať 🙂 na fb alebo internete je myslím priamo kontalt na majiteľku. Teraz tam je asi menej detičiek ako keď malý nastúpil ale zas ja tam stále stretávam tých istých rodičov lebo chodím asi v rovnakých časoch 😄 ak by ť ešte niečo zaujímalo tak sa opýtaj pokojne

zuzula507
autor
1. apr 2024

@patriciaem už som volala riaditeľke a nemajú voľné v spoločenskom a vlastne ani na ziadnej ich pobočke :/ niekoho akurát prijímali v spoločenskom, v deň ako som volala a niekto ma ešte nastúpiť nejaké 2 deti to už neviem kde presne ale teda sú už obsadení

patriciaem
10. apr 2024

@zuzula507 zavolajte potom niekedy jún- júl. Môj syn bude v auguste končiť lebo pôjde do školky takže v Spoločenskom asi bude jeho miesto voľné ak ho už nemajú obsadené