Internát blízko konzervatória

majuskakrellova
16. jún 2024

Dobry den, prosim Vas dcera ide na konzervatoriun na exnarovej ulici. Poslali sme ziadost o ubytovanie na internat sou pri zeleznicnej stanici, tam maju ale plne obsadene. Ktory dalsi internat je v blízkosti skoly? Dakujem za rady.

dorottka
16. jún 2024

@majuskakrellova je to uplne jedno, ani sou zeleznicne nie je nejako blizko tej skoly. Cize lubovolny intrak v KE, rozdiel bude 10 minut mozno cesty busom, mesto je relativne kompaktne, nemame dlhe trate… akurat ta skola je na okrajovom sidlisku, cize dochadzat bude tak ci tak.

9missiak7
16. jún 2024

@majuskakrellova
Internát pri športovom gymnáziu tr. SNP 104

9missiak7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
16. jún 2024

Este mas internat na Medickej, myslim, ze patri strednej zdravotnej

viestta
16. jún 2024

Jo a este pridam, ze Exnarova je na sidlisku, intraky mas v podstate v uplne inych castiach mesta. A mam pocit, ze aj hotelovka ma internat, ale nie som si ista

ka_ty2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorottka
16. jún 2024

Popravde je mozno aj dobre, ze ten na SOU je uz obsadeny, ma asi najhorsie prostredie v KE, vedla je uz len priemyselna zona a stvorprudovka. Do mesta peso len cez pofidernu stvrt, ostatne su urcite lepsie.

dorottka
16. jún 2024

@9missiak7 urcite ich je viac ako 3, len tu je ich viac a to ani nie su vsetky: https://spsdopravnake.sk/ponuka-internatov/

9missiak7
16. jún 2024

@dorottka ďakujem za opravenie mojej správy ❤️

pinkgirl
17. jún 2024

@majuskakrellova skôr by som sa zamerala na dostupnosť dopravy z internátu do školy. Napr. ŠI Werferova je blízko pri zastávke MHD a má viac spojov ak by aj prestupovala niekde ďalej. Medická je dosť od ruky - teda ďalej od zastávky MHD.

viestta
17. jún 2024

@pinkgirl z Furce sa na kruhac tak ci tak nedostane bez prestupu, zo vsetkych intrakov to ma do skoly s prestupom

dorottka
17. jún 2024

@pinkgirl medicka podla mna nie je vobec od ruky... ved vyjde z intraku smerom k nemocnici, zastavka hned, zide dole schodami, dalsia zastavka... zide este trosku nizsie a dalsie zastavky, plus elektricka. Prejde hore okolo nemocnice, dalsie spoje plus ine elektricky (cize dako by pokombinovala). Ani na Torysku to nema dako daleko a tam jej dokonca chodi aj ex trolej spoj, ktory ide priamo na Furcu. Plus do mesta to ma za 10 minut pesi. Tazsie sa to kombinuje, kedze skola je netradicne na sidlisku, ale aspon ze to nie je Saca 🙂