Inštruktor/ka plávania pre dospelých v Košiciach

zelenyhrasok
1. máj 2022

Ahojte, nemate niekto skusenost s navstevovanim kurzu plavania pre dospelych (zaciatocnici alebo mierne pokrocili) v KE? Ci uz individualny alebo skupinovy. Ak ano, budem vdacna za info, pripadne kontakt a skusenost. Hladam dobreho instruktora ci instruktorku.

summer23456
2. máj 2022
katulienocka999
2. máj 2022

@zelenyhrasok ja som chodila este davno, mozno aj skoro pred 10 rokmi uz ako dospelá na mestskú plaváreň na individuálne kurzy.. Cenovo uz neviem ale naucil ma zaklad keďže som nevedela vobec.. Mozno kebyze nie som taka leniva tak sa naučím aj ine štýly 😁 normálne som isla dnu a sa informovala, ze ci tam niekto robí kurzy pre dospelých, vtedy mali iba individuálne... Zavolali mi inštruktora a potom sme sa uz dohodli, ze kedy zacat 😊

katulienocka999
2. máj 2022

@zelenyhrasok na zaciatku som sa inac citila cudne, ze sa učím ako dospelá a vedľa mna mali deticky kurz 😂 ale potom ma to prešlo a uzivala s si vodu a inštrukcie, ze co mam robiť 😁

danielasza
2. máj 2022

@zelenyhrasok Skús pozrieť FB stránku Elite Sport Centre a tam zavolať na kontakt z nedávneho príspevku o plávaní pre dospelých. Ja som práve nedávno s nimi konzultovala plávanie pre dospelého.

zelenyhrasok
autor
2. máj 2022

@katulienocka999 dakujem za tip 🙂 ja sice nie som uplny zaciatocnik, ale citit sa vedla deticiek asi budem rovako :D ale ako pises, treba si uzivat vodu a ze sa clovek uci nieco nove. Snad sa dopatram k nejakemu instruktorovi 🙂

zelenyhrasok
autor
2. máj 2022

@danielasza super, dakujem za tip. Idem to pohladat 🙂

janap76
11. aug 2022

@zelenyhrasok ahoj, prosím Ťa ako si pochodila ? Aj ja chceeeem 😁 ja som dala deti do Lavanda café v Krásnej. A pýtala som sa aj pre dospelých, ale nerobia žiaľ. A musím aj chcem aj ja 😊🙏 ďakujem ❤️

zelenyhrasok
autor
13. aug 2022

@janap76 ahoj, Elite sport mali plno, ked som pozerala. Moj dalsi plan bol volat na krytu plavaren priamo a tam sa informovat, ale nedostala som sa k tomu, nechala som t9 na september, ked bude aspon 1 dieta v skolke 🙂

summer23456
14. aug 2022

@janap76 skús zavolať na plaváreň,že chces individuálny kurz. Je to lepšie ako skupinový. Ja som úplne drevo,mám 38 rokov a naučila som sa plávať za 8 súkromných hodín.

janage
14. aug 2022

@summer23456 a bola si úplný neplavec? Vieš plávať rôzne štýly? Napr. prsia a znak?

summer23456
14. aug 2022

@janage úplný neplavec som bola,vo vode som nebola 30 rokov. Už plávam sama, ja som sa naučila len prsia,to mi úplne stačí. Pri kraule mi padali dole nohy,to mi nešlo,ale prsia ok.

summer23456
14. aug 2022

@janage veď mohla by som ešte chodiť a učiť sa kraula,ale mne stačia prsia a ešte sa musím naučiť nejako odraziť od kraja vo veľkej vode v bazéne. Zatiaľ chodím do takého kde je max.voda 1,60 m aby som dostala na dno.

janap76
14. aug 2022

@summer23456 waw fakt ? Máš môj obdiv ? A učil ťa muž alebo žena ? Bol s tebou vo vode ? A prosím 🙏 koľko to stálo ? 😊🙏

summer23456
14. aug 2022

@janap76 hodina stala 15€. Ja som tiež na seba hrdá, chodila som do vedľajšieho mesta,aby ma nik nepoznal,lebo mi to bolo aj trápne,ale dala som to. Učila má žena, ku chlapovi by som nešla. Bola vo vode so mnou,potom z kraja bazéna...

janap76
14. aug 2022

@summer23456 aj ja sa hanbím 🤷‍♀️ A ešte tá postavička 😁🙈 veľmi ma Tvoj príspevok povzbudil a potešil 🙏 a ešte za 8 hodín 🙏 fakt klobúk dole 🥰 a ďakujem Ti 🙏

summer23456
14. aug 2022

@janap76 neboj sa, choď do iného mesta ak sa vo vašom hanbíš,zavolaj na plaváreň že či sa dajú súkromné hodiny. Ja som začínala s doskou splyvat, potom piškóta medzi nohy a tak, začiatky boli ťažké ale každu hodinu sa to zlepšilo. Nevravím že plávam ako dáky skvelý Plavec,ale už to chce len cvik a nadobudnúť prax a istotu. Držím palce.zvladnes to. už keď som to ja zvládla,tak snáď každý

janap76
14. aug 2022

@summer23456 si veľmi milá 🙏🥰 ďakujem pekne, urobím tak. Teraz som vybavila deťom, budú chodiť od septembra. Ich chcem na celoročný krúžok. Aby som mala pokoj v duši 😊 Teším sa na to 🙏 Ďakujem a všetko dobré prajem ❤️

summer23456
14. aug 2022

@janap76 keď si budeš veriť,dáš to 😉 aj tebe všetko dobré prajem💞

janage
14. aug 2022

@summer23456 tak to je skvelé. Ale nemusela si skákať do bazéna dúfam, stačilo tak priamo z bazéna? Ja plávať viem, ale mam zlú techniku. Neponáram hlavu do vody. Viem, že to nie je správne a boli z toho krk.😉

summer23456
14. aug 2022

@janage
Nie,to ja v živote neskocim do bazéna.furt si zídem rebríkom 🤣😂. Ani sa ešte neviem udržať na hladine keď stojím,teda keď neplavam len tak pozerať okolo. To neviem. A zatiaľ plávam iba vo vode,kde dociahnem na zem. Ale zatiaľ mi to stačí a naozaj na to,že som športové drevo,som na seba hrda

summer23456
14. aug 2022

@janage ja viem správnu techniku,s hlavou vo vode. Ja zas keby chcem hlavu držať hore,keď chcem preplávať napr tri metre,tak hneď by som padala dole.ja viem iba s hlavou vo vode, nádych pri zábere rúk a tak.

summer23456
14. aug 2022

@janage napr mňa chcela učiť najskôr kraula,že to sa učia aj deti ako prvé,že je to oveľa jednoduchšie ako prsia. No mne stále padali nohy nižšie,pri kraule musia byť úplne hore. Tak sme začali prsia a tie mi šli. Kraul vôbec. Ani sa ho nechystám učiť,mne prsia stačia.

veseleocko
28. apr 2023

@summer23456 kde si prosim chodila na kurz?

summer23456
29. apr 2023

@veseleocko v Liptovskom Mikulasi