Iclinic - operácia očí

luvika
16. feb 2022

Ahoj, zvažujem operáciu očí laserom v Iclinic Košice, majú teraz výhodnú akciu na obe oči, kolegyňa bola pred mesiacom, ale v Bratislave a chváli. Ze prve dni boli síce ťažšie, ale teraz už to vníma ako super a šla by znovu. No ako som začala čítať staršie recenzie, mnohí boli naopak nespokojní. Mate niekto konkrétnu skúsenosť, odporúčate túto očnú kliniku ideálne v KE, alebo naopak nie? 🙏 Ďakujem

jaass
16. feb 2022

@luvika ahoj, ja poznám štyroch, čo boli v Košiciach na operáciu oci ale je to klinika Oftum. Operoval lekár Juhas ale starší. O mladšom neviem ako robí. Špičková praca, všetko si chválili a keď si das recenzie tak máš samé dobre. Ale keby si náhodou išla, tak sa pýtaj k Juhasovi staršiemu ✔️✔️✔️ O ňom viem, že ma super prácu 🙂

mess123
16. feb 2022

@luvika partner bol v Bratislave, bezbolestné, ten jeden dva dni bol citlivý na svetlo, ale o všetko sa postarali, všetko čo potreboval okuliare proti svetlu, lieky a kvapky do očí všetko mal v taštičke od nich plus list záručný.. Za nás top, neľutuje, každým dňom videl lepšie a lepšie , a tú radosť ktorú som mu v tvári videla keď pozrel z okna nášho bytu a dovidel tam kam ani ja sama nie, bol na nezaplatenie, predtým mal už horší zrak aj s okuliarmi nedovidel na hodinky ktoré boli v miestnosti kde sedel. Ako vravím, klinika je super,, my sme tiež boli keď bola zľava na oči ale po skúsenosti aj keby nie je zľava to stojí za to.

lyci
16. feb 2022

@luvika ja som bola pred mesiacom a pol v BA a velmi lutujem. odporucam nastdudovat, co tato moderna bezbolestna metoda znamena. sice, ked prestali ucinkovat kvapky po operacii, tak to bolelo tak, ze som plakala niekolko hodin, ale da sa to prezit. a clovek nedokaze ani otvorit oci silou vole
prvy laser ti odreze z oka a vytvori tzv flap, ktory odklopi, pod nim sa oreze vrstva oka druhym laserom a zaklopi. ide o to, ze ako mi to lekar ufikol, tak mi povedal, ze uz to nikdy neprirastie, ale ze mozem s tym aj box robit. wtf? drzi to podtlakom. ale moze sa to hocikedy uvolnit, aj sa stym ludia vracaju, ze sa to posunulo. citala som, ze aj po 12 rokoch sa moze este stale posunut
keby som vedela, nedam si to touto metodou. ta tzv stara nemoderna bolestiva a lacnejsia metoda znamena, ze odrezu len vrch oka. sice je to neprijemnejsie a dlhsie sa to hoji kym sa obnovi ta najvrchnejsia vrstva, ale nemas stredom rozrezane oko navzdy. okrem toho sa v tej medzivrstve mozu robit zapaly, co by pri tej starsej metode sa nemali
okrem toho po 2 tyzdnoch stale videla rozmazane na 1 oko, nevidela na pocitac, ani na telku. objednali ma na kontrolu o 2 tyzdne. cize mesiac som nedokazala ani pracovat poriadne. zostal mi cylinder na 1 oku, co sa moze stat, s tym som ratala, ale ze treba cakat 3 mesiace na korekciu. som vravela, ze sak nevidim ani velke titulky citat na telke, ani na pocitaci robit. ze mam vydrzat este 2 mesiace, kym sa zahoji. vydupala som si na tie 2 mesiace predpisanie okuliarov, s ich nevolou. a aj tak vidim vseobecne zle po mesiaci a pol s okuliarmi. dvojite pismo, svetla na autach deformovane, hviezdy na oblohe namiesto bodiek mesiaciky.
da sa docitat este o dalsich nevyhodach tejto bezbolestnej super metody
lahsie je tie metody pochopit cez obrazky

lyci
16. feb 2022

btw tie take lepsie kliniky robia len tou starsou metodou bez rozrezania oka

smoulingirl
16. feb 2022

Ahoj, na iclinic sú recenzie veľmi zmiešané, posúdenie vhodnosti na takúto operáciu by som skonzultovala aj inde. Nie tak dávno som sa stretla s prípadom, kde pacientke povedali, že je nevhodná na laser lebo nemá dostatočnú hrúbku rohovky. A tu ju zoperovali bez problémov - ale nie preto, že by boli lepší, len zjavne sú im niektoré veci ukradnuté.

tamia111
1. feb 2024

Bola som v iClinic v BB a neodporúčam, jednajú s ludmi arogantne, posielajú vás z jednej čakárne do druhej , pripravte si pol dňa len na čakanie v čakárni a nikoho to nezaujíma že ste objednaný na určitý čas, lebo v čakárni sa dozviete že ďalší 5 ľudia sú tiež objednaný v taký čas. O ,, bezbolestnej,, operácii radšej pomlčim . A áno na tejto klinike je úplne normálne že doktor kričí na svojich pacientov či už v ordinácii alebo počas operácie .