Iclinic Košice

orsyka5
12. feb 2022

Ahojte. Mate niekto skúsenosti s klinikou Iclinic v Košiciach? Ďakujem 😊

jersey87
18. mar 2022

@orsyka5 tiež by ma to zaujímalo

martapir
22. mar 2022

su noví v KE tak asi vela ešte nebude skusenoti ale som obj. na vyšetrenie sama neviem po tom čo som čitala všetko už

monikapalo
29. mar 2022

@orsyka5 tiež rozmýšľam nad zákrokom, ale vyhovovalo by mi to viac v zime.

orsyka5
autor
30. mar 2022

@monikapalo no ja som uz objednana na konzultáciu. Tak uvidime 🤷

martar
20. apr 2022

@orsyka5
Tak ako to dopadlo, dali by ste operovať 19 ročného syna?

orsyka5
autor
22. apr 2022

@martar nakoniec som to zrušila. Hovorila som o tom so svojou lekarkou a ona mi povedala, že tiež chcela ísť, ale nesla kvôli tomu lebo to človek vymení okuliare za okuliare. Zoperuju daleko zrakost a budu problemy s ktatko zrakostou. Nemusi to byt u každého. Ale clovek nikdy nevie. Takže zatiaľ som to zrusila. Možno v budúcnosti by som aj išla, ale kym nie som na 100% rozhodnuta, dovtedy nechcem ísť.😊

martar
22. apr 2022

@orsyka5 ďakujem za odpoveď.Syn je objednaný na konzultáciu tak uvidíme čo sa tam dozvieme

orsyka5
autor
23. apr 2022

@martar ano ja som tiez chcela ist na konzultáciu, ale ak nepojdem na operáciu tak to stoji 100€. Ak pojdem tak je to zadarmo. Takže nakoniec som nešla 😊

gomlm
1. júl 2022

Ahojte, Iclinic ale ze vobec nie, co ci tam je na nic 26 podnetov pre zbabrane operacie oci, cize oblukom ich obist, je to banka na peniaze..

ivakat248
18. sep 2024

@martapir ako to dopadlo?

ivakat248
18. sep 2024

@orsyka5 ako ste sa nakoniec rozhodli

orsyka5
autor
18. sep 2024

@ivakat248 nakoniec ma operovali minulý rok v marci , ale v Offtum. A som spokojná 👌

orsyka5
autor
18. sep 2024

@ivakat248 na tu konzultaciu do iclinic som ani nešla. Nečítala som nic dobre na nich tak som sa bala tam ísť

martapir
18. sep 2024

@ivakat248 tak ako mi bolo povedane ...teda vedela som do čoho idem a že moje oči su dosť komplikovane a mam rohovku tenšiu ako treba na to aby sa dalo mi kratkozrakost aj dalekozrakost zoperovať na 0 uplne ...najrv ma nechceli že som mlada na tento typ operacie ale nakoniec konzultovali to s primarom že predsa sa len da už v mojom veku to som mala vtedy 42. Dnes je to už skoro 2 roky a zatial ok len mne ostali dioptrie na blizko tak som si vybrala ..dali mi na výber či do blizka alebo do dialky mi niečo ostane ...tak mam do dialky a používam na TV či do dialky ak treba...takže je to zatial všetko tak ako mi bolo povedane

ivakat248
18. sep 2024

@orsyka5 offtum? pocujem prvykrat. ja si neviem vybrat ci iclinic civesely, ci neovizia ...